Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rumi

Naszych uczniów wspierają:

Zmiany w planie

ZMIANY W PLANIE

6.12.2022 (wtorek)

Kl. 4a – wyjście Mikołajkowe

kl. 6b 7:30 – 12:00

1. j. angielski

8:30 – 12:00 – warsztaty świąteczne

p. J. Ginter – Reglińska

7. 8d – zwolnić

8. 8d – zwolnić – kończy o 13:00

9. zajęcia indywidualne – odwołać

10. zajęcia indywidualne – odwołać

p. M. Block

2. zajęcia indywidualne – odwołane

3. 6c – p. M. Sondej

4. 4c – p. A. Dempc za4a

5. 4c – p. M. Mikulska

6. zajęcia indywidualne – odwołane

p. A. Gesse

3. 6a całość – p. P. Taube

4. 6a całość – p. P. Taube

5. 8e dz. – zwolnić – kończą o 11:00                       8c dz. – p. G. Maliszewska

6. 8e dz. – zwolnić                                                    8c dz. – p. A. Soczyńska za 4a dz.

7. 5d dz. – p. M. Sondej

8. 5d dz. – p. H. Ptach

p. D. Gibas 3a – 8:25 – 12:00

1. odwołać

2. p. J. Chruścikowska

3. religia

4. p. M. Jastrzębska

5. p. A. Soczyńska za 4a dz.

6. zajęcia dodatkowe – zwolnić

p. A. Lesnow

zajęcia logopedyczne – odwołane

p. M. Licau

6. 8a – zwolnić           kl. 8a – 8:25 – 12:00

7. 8c – p. H. Ptach

8. 8a – zwolnić

9. 8c – zwolnić – kończy o 14:55

p. A. Michałowska

9. 2c – zwolnić – kończy o 14:55

p. D. Widera

3. 4a – wyjście

4. ------

5. 8b – p. M. Żołdowicz

6. 7a – p. E. Łącka

7. 8a – zwolnić

8. 7b – zwolnić

p. R. Dettlaff

zajęcia indywidualne i grupowe – odwołane

2. 5a – odwołać – zaczyna o 9:20

p. H. Kamin – nieobecna

 

ZMIANY W PLANIE

5.12.2022 (poniedziałek)

Wyjście Mikołajkowe klas 5d, 6a, 6c, 7a, 7b, 7c

3b, 2a - wyjście Mikołajkowe do Fabryki Zabawek w czasie zajęć z wychowawcą - pozostałe zajęcia bez zmian

11:15 Przegląd piosenki - etap szkolny

p. A. Lesnow
1. E8 - 8f - odwołane
2. 6b - p. A. Dempc

zajęcia logopedyczne - odwołane

p. M. Block

3. 4c – p. K. Pyznarska za 6a

4. 4b – p. B. Bistroń – Czyż za 7b (2)

5. 5d – wyjście

6. 5d – wyjście

p. A. Mickiewicz

1. 4b – p. D. Widera za 7b

2. 8f dz. – p. D. Widera za 7b

3. 8b dz. – p. M. Sondej za 7b

4. 6a – wyjście

5. 6a – wyjście

6. 6d – p. M. Gepner za 6a

p. W. Walczak – Lubner

zajęcia indywidualne – odwołane

p. H. Ptach

1. 6b (1) – odwołać – zaczyna o 8:25

2. 7a dz. – wyjście

3. --------

4. 6d (1) – p. J. Szczepańska za 5d

5. 6c chł – wyjście

6. 7c (2) - wyjście

p. A. Soczyńska

1. 7a chł. – wyjście

2. 7a chł. – wyjście

3. 5a dz. – p. M. Rathenow za 6c (1)

4. 5a dz. – p. I. Pietroń za 7a

5. 6b dz. – p. M. Sondej za 7a

6. 6b dz. – p. E. Łącka za 7a

7. 7a, c dz. – wyjście

8. 7a, c dz. – wyjście

p. A. Kerlin

4. zajęcia indywidualne – odwołane

5. 8b – p. E. Łącka za 7a

6. 7b – wyjście

7. 5c – zwolnić – kończy o 13:00

p. M. Marchewicz

1. 7c (2) - wyjście

2. 7c (2) – wyjście

3. 7a (1) – wyjście

4. 7b (1) – wyjście

5. 5a całość – p. M. Gepner

6. 7c (1) – wyjście

7. 5b całość – p. M. Gepner

p. R. Dettlaff

zajęcia indywidualne i grupowe – odwołane

p. D. Gibas 3a

7. p. B. Zahajkiewicz

8. p. M. Kowalewska

9. zajęcia indywidualne – odwołane

p. J. Ginter – Reglińska

2. 8g – p. M. Bielińska za 5d

3. 8d – p. M. Gepner za 6c (2)

4. 8d – religia z lekcji 8

p. G. Górecka

3. 8f – p. L. Konkol za 5d

4. 7c – wyjście

5. 7c – wyjście

p. A. Winiarska – Furtak

1. 8e – p. P. Taube za 6a chł.

2. 8e – p. P. Taube za 6a chł.

3. 7c – wyjście

4.

5. 7b – wyjście

6. 7a – wyjście

p. M. Licau

4. 8f – p. M. Mikulska z lekcji 7 - kończy o 13:00

5. 8d – p. K. Pyznarska

6. 8c – s. B. Orzechowska

7. 8a – p. A. Mazur za 7b dz.

p. A. Gesse

1. 6a dz. - wyjście

2. 6a dz. – wyjście

3. 8c dz. - odwołać                                                    8e dz. - p. B. Bistroń – Czyż za 7a (2)

4. 8c dz.  - odwołać zaczynają o 11:00                    8e dz. – p. A. Bruska za 6c

5. 6c dz. – wyjście

6. 6c dz. – wyjście

ZMIANY W PLANIE

2.12.2022 (piątek)

Zajęcia języka polskiego dla uczniów z Ukrainy kl. IV, VII i VIII – odwołane

Biblioteka szkolna nieczynna

p. J. Kijowska

1. 5a chł – odwołać

2. 5b(2) – odwołać

3. 5c całość – p. H. Ptach

4. 5d całość – p. H. Ptach

 

p. A. Gesse

6. 6c dz. – zwolnić

7. 6c dz. – zwolnić – kończą o 12:00

8. 4d chł. – zwolnić

9. 4d chł – zwolnić – kończą o 14:00

 

p. R. Dettlaff

1. 7b, 7c – odwołać – zaczyna o 8:25

2. 8f – odwołać – zaczyna o 9:20

zajęcia indywidualne i grupowe – odwołane

 

p. M. Jastrzębska 2a

1. p. E. Łącka

2. p. E. Łącka

3. p. E. Łącka

4. p. E. Łącka

p. J. Ryduchowska – Wrzałek 2b – 12:15 – 14:55

7. p. M. Żukowska

p. M. Bojke 2d – 8:25 – 11:00

1. odwołać

2. p. M. Brzozowska

3. p. M. Brzozowska

4. p. B. Skwara

p. D. Gibas 3a 11:00 – 14:00

5. p. H. Kamin

6. p. M. Kuczkowska

7. p. M. Kaźmierczak

8. zwolnić

p. M. Dmowska 3d 9:20 – 12:00

1. odwołać

2. odwołać

3. --------

4. p. B. Zahajkiewicz

5. p. E. Łącka

p. A. Dempc

2. 8b – p. A. Mickiewicz

3. 8a – chemia z lekcji 8 – kończy o 14:00

4. 8e – p. C. Lubińska - Gliwa

5. 4c – odwołać – zaczyna o 12:15

p. J. Ginter – Reglińska

3. 8g – p. M. Bielińska

4. 8d – p. M. Marchewicz

5. 8d – p. M. Brzozowska z lekcji 7kończy o 12:00

6. 8c – p. M. Brzozowska z lekcji 8kończy o 13:00

7. 8c – zwolnić

p. G. Górecka

6. 7c – muzyka – p. A. Szczygielska

7. 8f – zwolnić – kończy o 13:00

8. 8f – zwolnić

p. M. Licau

1. 8c – odwołać

2 ------

3. 8f – p. U. Struck

4. 8g – p. M. Brzozowska z lekcji 2 – zaczyna 9:20

5. 7a – p. A. Mazur

p. M. Mikulska

1. 8b – odwołać

2. 8a – odwołać

3. 8c – p. W. Walczak – Lubner

4. 4b – odwołać – zaczyna 11:00

5. 8e – p. W. Chmielewska

6. 8d – zwolnić

p. A. Michałowska – nieobecna

Egzamin próbny - język polski

10:15 – 12:00

8b – p. A. Kerlin s. 16

8d – 4. p. M. Marchewicz     5. p. M. Brzozowska s. 21

11:15 – 13:00

8a - p. I. Kasprzycka – Buc s. 18

8e – 5. p. W. Chmielewska, 6. p. B. Bistroń – Czyż s. 13

8f – p. A. Lesnow s. 17

8g – p. A. Winiarska – Furtak s. 19

8c – 5. p. M. Sondej               6. P. M. Brzozowska s. 14

Zmiany sal lekcyjnych

4-5 godzina lekcyjna

p. D. Widera z 4a i 7b – s. 34

p. A. Szczygielska 6b s. 3

p. M. Bielińska s. 1

 

ZMIANY W PLANIE

1.12.2022 (czwartek)

kl. 4c, 4b – wycieczka

kl. 4a – 7:30 – 14:00 (religia przeniesiona z lekcji 8 na 1)

p. M. Mikulska

1. 7c (1) – odwołać – zaczyna o 8:25

2. 8f – odwołać – zaczyna o 9:20

3. 7a całość – p. J. Oleksiak za 4b dz.

4. 7b całość – p. J. Oleksiak za 4b dz.

5. 8a – p. J. Oleksiak za 4c chł.

6. 8b – p. J. Oleksiak za 4c chł.

7. 4b – wycieczka

p. M. Rathenow

4. 8c – p. E. Łącka za 7a

5. 4d (2) – zwolnić – kończy o 11:00

6. 8a – p. M. Block za 4b

7. 4a całośc – p. M. Gepner

8. 6c (1) – p. H. Ptach

p. B. Bistroń – Czyż

2. 8e – odwołać – zaczyna o 9:20

3. 8g – odwołać – zaczyna o 10:15

4. zajęcia indywidualne – odwołać

5. 4d (1) – zwolnić – kończy o 11:00

p. M. Jastrzębska 2azaczyna o 12:15

5. odwołać

6. p. J. Klim

7. p. M. Kaźmierczak

p. J. Ryduchowska – Wrzałek 2bzaczyna o 8:25

1. odwołać

2. p. E. Łącka

3. p. M. Maguza

p. M. Bojke 2d – 12:15 – 14:55

6. p. B. Otręba

7. p. Ż. Knurek

8. ks. D. Iwański

9. zwolnić

p. D. Gibas 3a8:25 – 11:00

1. odwołać

2. p. A. Szczygielska za

3. p. Ż. Knurek

4. p. U. Struck

p. J. Ginter – Reglińska

5. 8g – p. M. Bielińska

6. zajęcia indywidualne – odwołane

7. 8c – zwolnić – kończy o 13:00

8. 8d - zwolnić – kończy o 14:00

p. M. Banaszak

1. 7c (2) – odwołać – zaczyna o 8:25

2. 8g – odwołać

3. 7a całość – p. J. Oleksiak za 4b dz.

4. 7b całość – p. J. Oleksiak za 4b dz.

p. A. Dempc

1. 5d – odwołać – zaczyna o 8:25

2. 4b – wycieczka

3. 4d – p. A. Mazur za

4. 4c – wycieczka

5. 7b – p. J. Szczepńska

6. 5a – p. I. Pietroń

p. R. Dettlaff

1. 6b – odwołać – zaczyna o 8:25

Zajęcia indywidualne i grupowe – odwołane

p. A. Gesse

1. 4d chł. (basen) – p. J. Chruścikowska

2. 4d chł. (basen) – p. J. Chruścikowska

3. ---------

4. 5d dz. (basen) – p. J. Dobrzeniecka

5. 5d dz. (basen) – p. J. Dobrzeniecka

6. 5c chł. (basen) – p. J. Chruścikowska

7. 5c chł. (basen) – p. J. Chruścikowska

p. M. Licau

2. 8b – odwołać – zaczyna o 9:20

3. 8a – p. A. Bruska za 4c

4. 8b – p. A. Mazur za 4b chł.

5. 8d – p. A. Mazur za 4c dz.

6. 7c – p. A. Mazur za 4c dz.

7. 8g – p. W. Chmielewska

8. 8e – p. M. Sondej

 

ZMIANY W PLANIE

30.11.2022 (środa)

Język polski dla uczniów z Ukrainy z kl. I-III - odwołany

p. A. Burchacka
zajęcia logopedyczne - odwołane

przygotowanie do konkursu Alfik - odwołane

p. D. Gibas 3a – 11:15 – 14:00

4. zajęcia indywidualne – odwołać

5. p. B. Zahajkiewicz

6. p. M. Kuczkowska

7. p. M. Kuczkowska

8. zwolnić

p. M. Jastrzębska 2a – 7:30 – 11:00

1. p. J. Chruścikowska

2. p. J. Labudda

3. p. B. Zahajkiewicz

4. p. B. Skwara

p. J. Ryduchowska – Wrzałek 2b – 12:15 – 14:55

6. w-f

7. p. M. Żołdowicz

8. p. J. Szczepańska

p. M. Bojke 2d – 8:25 – 11:00

2. religia

3. w-f - p. J. Chruścikowska

4. p. H. Kamin

p. A. Michałowska

8. 2c – p. H. Ptach

9. 2c – zwolnić – kończy o 14:55

p. A. Dempc

1. zajęcia indywidualne – odwołać

2. 4a – p. L. Konkol

3. 8b – p. M. Mikulska

4. 7b – p. A. Soczyńska

5. 7c – p. M. Maguza

6. 5b – p. U. Struck

7. 5c – p. A. Lesnow

p. M. Kowalewska

3. 1a – p. M. Kuczkowska z lekcji 1 – zaczyna o 8:25

4. zajęcia indywidualne – odwołać

5. 3c – zwolnić – kończy o 11:00

6. 0a, 0b – zajęcia z wychowawcami

7. 2b – zajęcia z lekcji 9 – p. M. Żołdowicz – kończy o 14:55

8. 3d – p. M. Dmowska z lekcji 9; na 9 lekcji – j. kaszubski z lekcji 10 – kończy o 15:50

9. 3a – zwolnić – kończy o 14:00       

p. A. Skrzyński

6. 8a chł. – p. A. Mickiewicz              8b chł. – zwolnić – kończą o 12:00

7. 8a chł. – ks. D. Iwański                   8b chł. – zwolnić

p. M. Rathenow

1. 4a(1) – zwolnić – zaczyna 8:25

2. 4b(2) – p. I. Pietroń

3. 4c całość – p. H. Ptach

4. 4c całość – p. H. Ptach

5. 4c – p. H. Kamin

6. zajęcia indywidualne – odwołać

7. 4d(2) – p. M. Żukowska

p. M. Licau

3. 8c – p. A. Stankiewicz

4. 8b – p. A. Stankiewicz

5. 7a – p. M. Żołdowicz

6. 7c – p. M. Mikulska

7. 8e – p. I. Kasprzycka - Buc

8. 8b – zwolnić

p. D. Kornacka

12:00 - 13:00 p. M. Mielewczyk

13:00 – 14:00 p. W. Walczak - Lubner

14:00 – 15:00 p. A. Borkowska

p. J. Ginter – Reglińska

3. 8d – p. M. Sondej

4. 8c – ks. D. Iwański

5. 8c – p. I. Kasprzycka – Buc

6. 8g – zwolnić – kończy o 12:00

7. 8g - zwolnić

p. R. Dettlaff

zajęcia indywidualne i grupowe – odwołane

Egzamin próbny – język angielski 10:20 – 11:50

8a – p. Winiarska – Furtak s. 21

8b – 4.p. A. Stankiewicz        5. p. A. Kerlin s. 14

8c – 4. ks. D. Iwański              5. p. I. Kasprzycka – Buc s. 18

8d – 4. p. W. Chmielewska     5. p. M. Gepner s. 19

8e – 4. p. L. Konkol                 5. ks. D. Iwański s. 16

8f – p. A. Lesnow s. 17

8g – 4. p. M.Sondej                5. p. G. Maliszewska s. 13

Zmiana sal lekcyjnych

4 godzina lekcyjna

4a – matematyka s. 29

5a – religia s. 3

4d – plastyka s. 31

5 godzina lekcyjna

4a – godz. wych. 29

5d – godz. wych. s. 22

ZMIANY W PLANIE

29.11.2022 (wtorek)

Klasa 3a – wyjazd do Centrum Nauki Experyment

kl. 3b – p. Ż. Knurek – 7:30 – 11:00

p. A. Michałowska

9. 2c – zwolnić – kończy o 14:55

p. J. Ryduchowska – Wrzałek 2b – 11:00 – 14:00

koło teatralne – odwołane

5. p. M. Brzozowska

6. p. M. Brzozowska

7. p. M. Kaźmierczak

8. zwolnić

9. zwolnić

p. M. Banaszak

1. 8g – odwołać – zaczyna o 8:25

2. 7c(2) – odwołać – zaczyna o 9:20

3. 7b(2) – p. H. Ptach

4. 7a(2) – ks. D. Iwański

p. M. Kowalewska

1. 3d – koło – odwołać

2. 0a – zajęcia z wychowawcą

3. 1d – p. M. Kaźmierczak z lekcji 2 – zaczyna o 9:20

4. 2a – p. M. Brzozowska z lekcji 5 - kończą o 11:00

5. 2d – zwolnić – kończy o 11:00

6. 1a – koło – zwolnić - kończy o 12:00

7. 2c – p. A. Mickiewicz

8. 3b – zmiana planu 7:30 – 11:00

9. 1b – zwolnić - kończą o 14:55

p. M. Jastrzębska 2a – 8:25 – 11:00

2. religia

3. M. Brzozowska

4. M. Brzozowska

p. B. Bryłka

1. 2a – odwołać – zaczyna o 8:25

p. M. Bojke 2d

2. p. J. Chruścikowska

3. p. K. Dziugan za 3a

4. p. B. Skwara

5. --------

6. zwolnić – kończy o 11:00

p. R. Dettlaff

2. 5a – odwołać – zaczyna o 9:20

zajęcia indywidualne i grupowe – odwołane

p. J. Ginter – Reglińska

7. 8d – zwolnić

8. 8d – zwolnić – kończy o 13:00

9. zajęcia indywidualne – odwołać

10. zajęcia indywidualne – odwołać

p. M. Rathenow

1. E8 – odwołać

2. 6c(1) – odwołać

3. 4c(2) – odwołać                                                    

4. 8c – p. A. Korzeniewska – j. polski

5. 8a – matematyka – p. W. Chmielewska

6. 4d całość – p. B. Bistroń – Czyż s. 22

p. M. Licau

6. 8a – p. A. Kerlin                           

7. 8c – p. L. Konkol z lekcji 2 – zaczyna o 9:20

8. 8a – zwolnić

9. 8c – zwolnić - kończy o 14:55

p. A. Gesse

3. 6a całość – p. P. Taube

4. 6a całość – p. P. Taube

5. 8e dz. – zwolnić – kończą o 11:00                       8c dz. – p. G. Maliszewska

6. 8e dz. – zwolnić                                                    8c dz.  – p. M. Marchewicz

7. 5d całość – p. A. Soczyńska

8. 5d całość – p. A. Soczyńska

p. D. Kornacka 0b

12:00 – 13:00 p. M. Mielewczyk

13:00 – 14:00 p. A. Korzeniewska

14:00 – 15:00 p. U. Struck

p. J. Oleksiak

1. 4b dz – odwołać

2. 4b dz – odwołać – zaczynają o 9:20

3. 5b dz – odwołać

4. 5b dz – odwołać – zaczynają o 11:00

5. 8d dz. – p. M. Mikulska

6. 8d dz. – s. B. Orzechowska

7. 4c chł. – zwolnić

8. 4c chł. – zwolnić – kończą o 13:00

p. A. Burchacka

zajęcia logopedyczne - odwołane

ZMIANY W PLANIE

28.11.2022 (poniedziałek)

p. A. Burchacka
zajęcia logopedyczne - odwołane

p. A. Gesse

1. 6a dz. - odwołać

2. 6a dz. – odwołać zaczynają o 9:20

3. 8c dz. - odwołać                                                     8e dz. - p. A. Stankiewicz

4. 8c dz.  - odwołać zaczynają o 11:00                     8e dz. – p. A. Stankiewicz

5. 6c dz. – zwolnione kończą o 11:00

6. 6c dz. – zwolnione

 

p. M. Bojke 2d – 11:15 – 14:55

5. p. J. Labudda

6. p. J. Oleksiak

7. p. J. Oleksiak

8. religia

p. M. Jastrzębska 2a – 12:15 – 14:55

4. koło zainteresowań - odwołać

5. 2a, 2b -  zajęcia korekcyjno – kompensacyjne - odwołane

6. s. B. Orzechowska

7. p. H. Ptach

8.  p. H. Ptach

p. D. Kornacka 0b

p. M. Mielewczyk

p. M. Dmowska 3d - 8:25 – 11:00

1. odwołać

2. p. J. Klim

3. p. H. Ptach

4. religia

p. M. Kowalewska

4. 1c – p. B. Skwara

5. 3a – odwołać – zaczyna o 12:15

6. 2d – p. J. Oleksiak

7. 1d - p. M. Kaźmierczak z lekcji 8 – kończy o 14:00

8. --------

9. 2a – zwolnić – kończy o 14:55

p. M. Rathenow

1. 4c(1) – odwołać

2. 4c(1) – odwołać                       kl. 4c – 9:20 – 12:00

3. 6c(1) – p. M. Żołdowicz

4. 4a(1) – p. M. Mikulska

5. 4b(2) – p. K. Pyznarska

6. 4c(2) – zwolnić

Matematyka - egzamin próbny 28.11.2022 (poniedziałek)

9:20 – 11:00

8d -  (p. J. Ginter – Reglińska) s. 17

8g - (p. W. Chmielewska) s. 19

8f -  (3. p. G. Górecka, 4. p. M. Licau) s. 18

10:15 – 11:55  

8a – (p. D. Widera) s. 21

8b – (4. p. M. Sondej, 5. A. Kerlin) s. 16

11:15 – 12:55

8c – (5. M. Mikulska, 6. M. Licau) s. 18

8e – (p. W. Chmielewska) s. 19

Zmiana sal lekcyjnych

3. 7b chemia – s. 34

4. 5c – biologia - s. 5

5. 6d – biologia - s. 31

6. 7b – j. polski – s. 13

ZMIANY W PLANIE

25.11.2022 (piątek)

p. A. Gesse

6. 6c dz. – zwolnić

7. 6c dz. – zwolnić – kończą o 12:00

8. 4d chł. – zwolnić

9. 4d chł – zwolnić – kończą o 14:00

p. P. Taube

6. 6d chł. – zwolnić

7. 6d chł. – zwolnić – kończą o 12:00

8. 8e chł. – zwolnić

9. 8e chł – zwolnić – kończą o 14:00

p. A. Winiarska – Furtak

5. 8g – zwolnić

6. 8g – zwolnić – kończą o 11:00

7. 7c – zwolnićkończy o 13:00

8. 7a – zwolnićkończą o 14:00

p. M. Kowalewska

3. 3d – p. M. Dmowska z lekcji 1 – zaczyna o 8:25

4. 1b – p. J. Klim

5. zajęcia indywidualne – odwołane

6. 2a – zwolnić – kończy o 12:00

7. 1c – p. B. Skwara

8. 2b – p. J. Ryduchowska – Wrzałek z lekcji 9 – kończy o 14:55

9. 2c – zwolnić - kończy o 14:55

p. A. Bruska

1. zajęcia indywidualne – odwołać

2. 6c – p. M. Licau

3. 6c – p. M. Bielińska

4. 6b gr. 2 j. angielski z lekcji 3 – zaczyna o 10:15  gr. 1 - zaczyna o 11:00

5.  5c – zwolnić – kończy o 11:00

6. 4c – p.M. Block

p. A. Burchacka

zajęcia logopedyczne odwołane

p. C. Lubińska – Gliwa

zajęcia indywidualne odwołane

p. R. Dettlaff

1. 7b, c – odwołać - zaczyna o 8:25

2. 8f – odwołać – zaczyna o 9:20

zajęcia indywidualne i grupowe odwołane

 

p. W. Chmielewska

2.  E8 – 8 d, e – odwołać

3. 8e – odwołać – zaczyna o 10:15

4. 8c – doradztwo zawodowe z lekcji 8 – kończy o 14:00

M. Gepner

2. 6a – odwołać – zaczyna o 9:20

3. 6d (2) – p. M. Żołdowicz

4. 5c (1) – p. A. Korzeniewska

M. Kaźmierczak – 1d – 12:15 – 14:55

6. p. J. Ryduchowska - Wrzałek

7. religia

8. p. M. Żołdowicz

9. zwolnić

 

K. Pyznarska

  1. E8 – 8e – odwołać
  2. zajęcia indywidualne - odwołane
  3. 7c – p. M. Sondej
  4. 7c – p. M. Żołdowicz
  5. 6a – p. A. Korzeniewska

M. Rathenow

2. 8c – chemia – p. M. Sondej

3. zajęcia indywidualne – odwołane

4. 8a – j. polski – p. I. Kasprzycka – Buc

5. 4b(2) – p. H. Kamin

ZMIANY W PLANIE

24.11.2022 (czwartek)

klasy 2 i 3d – wyjście do Multikina na spektakl „Pippi” - 8:45 – 12:00

3c - koło plastyczne  - odwołane

p. D. Kornacka 0b –  p. M. Mielewczyk

1a – p. M. Kuczkowska – 10:15 – 14:00

p. J. Klim 1b – 9:20 – 13:00 – s. 23

3. p. H. Ptach

4. w-f - p. H. Kamin

5. p. H. Kamin

6. p. H. Kamin

p. M. Kaźmierczak - 1d -  9:20 – 13:00

2. odwołać

3. p. M. Kuczkowska

4. p. J. Labudda

5. p. J. Labudda

6. p. B. Otręba

3b – p. Żaneta Knurek – 7:30 – 11:00 – s. 30

p. K. Dziugan

4. 2c – wyjście

5. 2b – wyjście

6. 1b – odwołać – zmiana planu

7. 3b – odwołać – zmiana planu

p. M. Kowalewska

3. 0b – zajęcia z wychowawcami

4. 3c – odwołać – kończy o 10:15

5. 1a – odwołać – zmiana planu

6. 1a – odwołać

7. -------

8. 2a – wyjście

9. 3b – odwołać – zmiana planu

p. A. Gesse

1. 4d chł. (basen) – p. J. Chruścikowska

2. 4d chł. (basen) – p. J. Chruścikowska

3. ----------

4. 5d dz. (basen) – p. J. Dobrzeniecka

5. 5d dz. (basen) – p. J. Dobrzeniecka

6. 5c chł. – p. A. Soczyńska

7. 5c chł. – zwolnić – kończą o 13:00

p. P. Taube

1. 8c, d chł. – odwołać

2. 8c, d chł. – odwołać - zaczynają o 9:20

p. R. Dettlaff

1. 6b – odwołać – zaczyna o 8:25

zajęcia indywidualne i grupowe – odwołane

p. C. Lubińska – Gliwa

zajęcia indywidualne - odwołane

p. A. Bruska

2. zajęcia indywidualne – odwołane

3. 4c – plastyka – p. M. Bielińska

4. 5c – j. polski z lekcji 8 – kończy o 14:00

5. 6b(2) – j. angielski z lekcji 6         6b(1)kończy o 11:00

p. A. Stankiewicz

2. 4a chł. (basen) – p. J. Dobrzeniecka

3. 4a chł. (basen) – p. J. Dobrzeniecka

4. 6c chł – odwołać

5. 6c chł – odwołać – zaczynają o 12:15

6. 5c dz (basen) – p. J. Chruścikowska

7. 5c dz (basen) – p. J. Chruścikowska

8. 5b dz. – zwolnić

9. 5b dz. – zwolnić – kończy o 14:00

p. W. Chmielewska

3. 8c – p. M. Marchewicz

4. 8d – ks. D. Iwański

5. 8e – p. J. Szczepańska

6. 8g – p. M. Żołdowicz

p. M. Gepner

2. 5d(1) – p. A. Mickiewicz

3. 8d – p. M. Maguza

4. 6a – p. H. Ptach

5. ------------

6. 5b(1) – p. M. Żukowska

7. 4a – religia z lekcji 8 – kończy o 14:00

8. 6c całość – p. H. Ptach

p. K. Pyznarska

3. 8e – p. A. Burchacka

4. 8e – p. M. Bielińska

5. 6d – p. M. Sondej

6. 6d – p. A. Korzeniewska

7. 6a – zwolnić – kończy o 13:00

p. M. Rathenow

4. 8c – p. A. Korzeniewska

5. 4d(2) – zwolnić – kończy o 11:00

6. 8a – s. B. Orzechowska

7. 4a – religia z lekcji 8 – kończy o 14:00

8. 6c całość – p. H. Ptach

 

ZMIANY W PLANIE

23.11.2022 (środa) 

Język polski dla uczniów z Ukarainy z p. Ryduchowską - Wrzałek 15:00 - 17:15

p. W. Chmielewska

1. 8e – odwołać

2. 8g – biologia - p. L. Konkol

3. 8e – chemia – p. M. Sondej

4. 8d – p. J. Oleksiak

p. I. Kasprzycka – Buc

2. 8a – odwołać – zaczyna o 9:20

3. 8a – matematyka z lekcji 1

p. P. Taube

1. 7b, c chł. – odwołać

2. 7b, c chł. – odwołać – zaczynają o 9:20

p. U. Struck

5. zajęcia korekcyjno – kompensacyjne 2c, d – odwołać

p. M. Brzozowska

8. 8a – odwołać – kończy o 14:00

zajęcia indywidualne – odwołane

p. C. Lubińska – Gliwa

zajęcia indywidualne - odwołane

p. M. Kowalewska

3. 1a – p. M. Kuczkowska

4. zajęcia indywidualne – odwołać

5. 3c – zwolnić – kończy o 11:00

6. 0a, 0b – zajęcia z wychowawcami

7. 2b – p. J. Ryduchowska – Wrzałek z lekcji 9 – kończy o 14:55

8. 3d – p. M. Dmowska z lekcji 9; na 9 lekcji – j. kaszubski z lekcji 10 – kończy o 15:50

9. 3a – zwolnić – kończy o 14:55

p. A. Bruska

1. zajęcia indywidualne – odwołać

2. 4c – p. M. Bojke

3. 6b(2) – j. angielski z lekcji 2 – zaczyna o 9:20; gr 1 – zaczyna o 10:15

4. 6c – p. H. Kamin

p. B. Bistroń – Czyż

2. 4b całość – p. M. Rathenow s. 3

3. 6d całość – p. A. Stankiewicz s. 10

4. 7a(2) – p. A. Soczyńska

5. 7b(2) – p. H. Kamin

6. 5c całość  – p. M. Mikulska s. 11

7. 4d całość – p. M. Rathenow s. B

8. 8e – zwolnić – kończy o 14:00

p. M. Gepner

1. 4a(2) – odwołać – zaczyna o 8:25

2. 5a całość – p. M. Marchewicz s. 34

3. 6d(2) – p. A. Stankiewicz

4. 5d(1) – p. A. Stankiewicz

5. 8d – geografia - p. M. Maguza

6. 5c całość  – p. M. Mikulska s. 11

p. R. Dettlaff

zajęcia indywidualne i grupowe – odwołane

p. K. Pyznarska

2. 6d – p. I. Pietroń

3. 6a – p. B. Zahajkiewicz

4. 7c – religia z lekcji 8

5. 6d – zwolnić – kończy o 11:00

6. 8e – p. A. Mickiewicz

7. 7c – zwolnić – kończy o 13:00

p. M. Kaźmierczak 1d

2. p. J. Labudda

3. p. B. Skwara

4. p. B. Skwara

ZMIANY W PLANIE

22.11.2022 (wtorek)

p. M. Kaźmierczak 1d

2. p. J. Chruścikowska

3. -----------

4. p. B. Otręba

5. p. B. Otręba

6. p. M. Kuczkowska

p. B. Grabowska
j. polski dla uczniów kl. V - VI z Ukrainy - odwołany

p. A. Bruska

4. 6c – ks. D. Iwański

5. 6b – historia – p. G. Maliszewska

6. 4c – p. M. Marchewicz

7. 5c – p. M. Sondej

8. zajęcia indywidualne - odwołać

p. P. Taube

1. 6d chł. – odwołać

2. 6d chł. – odwołać – zaczynają o 9:20

3. 6a całość – p. H. Kamin

4. 6a całość – p. W. Walczak - Lubner

5. 8d chł. – p. M. Jastrzębska            8c całość – WOS z lekcji 9 s.

6. 8d chł. – p. M. Żołdowicz          8c całość – p. J. Ginter - Reglińska

7. 8f chł. – p. L. Konkol                    8g chł. – zwolnić – kończą o 13:00

8. 8f chł. – p. H. Ptach                       8g chł. – zwolnić

p. A. Gesse

3. 6a całość – p. H. Kamin

4. 6a całość – p. W. Walczak - Lubner

5. 8e dz. – zwolnić – kończą o 11:00                        8c całość – WOS z lekcji 9

6. 8e dz. – zwolnić                                                    8c całość – p. J. Ginter - Reglińska

7. 5d dz. – p. A. Dempc

8. 5d dz. – p. A. Dempc

p. B. Zahajkiewicz 3c - 11:15 – 14:00

5. p. M. Mikulska

6. p. M. Bojke

7. p. M. Bojke

p. M. Kowalewska

1. 3d – koło – odwołać

2. 0a – zajęcia z wychowawcą

3. 1d – p. J. Labudda

4. 2a – p. M. Jastrzębska z lekcji 5 - kończą o 11:00

5. 2d – p. M. Bojke z lekcji 6 – kończą o 12:00

6. 1a koło – odwołane - kończy o 12:00

7. 2c – p. H. Ptach

8. 3b – p. Ż. Knurek z lekcji 9 – kończą o 14:55

9. 1b – zwolnić - kończą o 14:55

p. M. Brzozowska

zajęcia indywidualne – odwołane

p. C. Lubińska – Gliwa

zajęcia indywidualne – odwołane

p. I. Kasprzycka – Buc

1. 4a – odwołać – zaczyna 8:25

2. 8a – odwołać – zaczyna 9:20

p. K. Pyznarska

2. 6a chł – p. A. Mickiewicz – informatyka z lekcji 8 – kończą 14:00;  6a dz. – odwołać – zaczynają o 9:20

3. 8e – p. D. Gibas

4. 8e – p. M. Żołdowicz

5. 7c – p. A. Burchacka

6. 6d – zwolnić – kończy o 12:00

p. W. Chmielewska

2. 8d – odwołać – zaczyna o 9:20

3. 8c – p. M. Sondej

4. 8g – p. D. Widera

p. A. Szczygielska

6. 7b – p. M. Block

7. 7c – p. B. Bistroń – Czyż

Chór - odwołany

p. M. Gepner

2. 6c(2) – odwołać – zaczyna o 9:20

3. -------------

4. 8d – p. A. Korzeniewska

5. 5a gr. 2 – p. M. Żukowska

6. 5d całość – p. M. Żukowska

7. 5b(1) – p. M. Rathenow

kl. 1d - zajecia szachowe odwołane

 

ZMIANY W PLANIE

21.11.2022 (poniedziałek)

p. K. Pyznarska

2. 6d – p. J. Klim

3. 6a – p. A. Korzeniewska

4. zajęcia indywidualne - odwołać

p. W. Chmielewska

1. 8d – odwołać

2. 8d – odwołać – zaczyna o 9:20

3. 8g – p. J. Szczepańska

4. 8g – p. A. Stankiewicz

5. 8e – p. M. Żołdowicz

6. 8e – s. B. Orzechowska

7. 8c – p. A. Dempc               kl. 8c – 11:00 – 14:00

8. 8c - zwolnić

9. E8g - zwolnić

 

p. A. Gesse

1. 6a dz. – odwołać

2. 6a dz. – odwołać – zaczynają o 9:20

3. 8c dz. – odwołać – zaczynają o 11:00           8e całość – p. H. Ptach

4. 8c dz. – odwołać                                          8e j. niemiecki z lekcji 8

5. 6c dz. – zwolnić – kończą o 11:00

6. 6c dz. – zwolnić

p. P. Taube

1. 6a chł. – odwołać

2. 6a chł. – odwołać – zaczynają o 9:20

3. 8e całość – p. H. Ptach

4. 8e całość – j. niemiecki z lekcji 8

5. 8f, g chł. – p. J. Ginter - Reglińska

6. 8f, g chł. – p. M. Bielińska

7. 7b, c chł – zwolnić – kończą o 13:00

8. 7b, c chł – zwolnić

p. B. Zahajkiewicz 3c – 11:15 – 14:00

5. p. J. Labudda

6. p. D. Gibas

7. religia

8. zwolnić

9. zwolnić

p. M. Kowalewska

4. 1c – p. M. Kaźmierczak

5. 3a – odwołać – zaczyna o 12:15

6. 2d – p. M. Bojke

7. 1d - p. M. Kaźmierczak z lekcji 8 – kończy o 14:00

8. --------

9. 2a – zwolnić – kończy o 14:55

ZMIANY W PLANIE

18.11.2022 (piątek)

Klasa 1a – wyjście do Galerii Rumia na konkurs „Wielkie choinki ubieranie” 9:15 – 12:00

Konkurs matematyczny dla klas 4 godz. 12:15 s. 10

Zajęcia j. polskiego dla uczniów z Ukrainy – kl. 4 - odwołane

kl. 4c – zmiana planu – 7:30 – 10:05

  1. Przyroda s. 26
  2. pokaz 8:40 p. Rathenow
  3. religia s. 26

p. A. Gesse

6. 6c dz. – zwolnić

7. 6c dz. – zwolnić – kończą o 12:00

8. 4d chł. – zwolnić

9. 4d chł – zwolnić – kończą o 14:00

p. P. Taube

6. 6d chł. – zwolnić

7. 6d chł. – zwolnić – kończą o 12:00

8. 8e chł. – zwolnić

9. 8e chł – zwolnić – kończą o 14:00

p. A. Winiarska – Furtak

5. 8g – p. W. Chmielewska

6. 8g – p. W. Chmielewska

7. 7c – zwolnićkończy o 13:00

8. 7a – zwolnićkończą o 14:00

p. M. Bojke 2d – 8:25 – 11:00

1. odwołać

2. p. J. Chruścikowska

3. p. M. Bielińska

4. p. B. Zahajkiewicz

p. B. Bryłka – j. kaszubski

1. 1a – odwołać

9. 4b-d – zwolnić – kończą o 14:55

10. 4b-d zwolnić

p. M. Mikulska

1. 8b – odwołać – zaczyna 8:25

2. 8a – odwołać – zaczyna o 9:20

3. 8c – chemia – p. M. Sondej

4. 4b – odwołać – zaczyna o 11:00

5. 8e – p. A. Korzeniewska

6. 8d – p. M. Block

 ZMIANY W PLANIE

17.11.2022 (czwartek)

klasa 6a – wyjazd do teatru w Sopocie

kuratoryjny konkurs z informatyki godz. 14:00

p. B. Bryłka

9. 2a – zwolnić – kończy o 14:55

10. 2a - zwolnić

p. A. Gesse

1. 4d chł. – odwołać

2. 4d chł. – odwołać – zaczynają o 9:20

3. ----------

4. 5d dz. (basen) – p. J. Dobrzeniecka

5. 5d dz. (basen) – p. J. Dobrzeniecka

6. 5c chł. – p. A. Soczyńska

7. 5c chł. – p. M. Kowalewska

p. P. Taube

1. 8c, d chł. – odwołać

2. 8c, d chł. – odwołać - zaczynają o 9:20

p. M. Bojke 2d – 12:15 – 14:55

5. koło plastyczne kl. 3

6. p. B. Bistroń – Czyż

7. p. A. Dempc

8. ks. D. Iwański

p. M. Mikulska

1. 7c (1) – odwołać – zaczynają o 8:25

2. 8f – odwołać - zaczynają o 9:20

3. 7a (1) – geografia – p. M. Maguza

4. 7b (1) – p. H. Ptach

5. 8a – chemia – p. M. Sondej

6. 8b – j. polski – p. I. Pietroń

7. 4b – zwolnić – kończą o 13:00

p. A. Mickiewicz

1. zajęcia indywidualne – odwołane

2. -----------

3. 6a – wycieczka

4. 6d – p. M. Gepner za 6a

5. 6a – wycieczka

6. 8c chł. – p. G. Maliszewska za 6a

7. 8d chł. – p. K. Pyznarska za 6a

8. zajęcia wyrównawcze – odwołane

9. 8e chł. – zwolnićkończą o 14:55

p. H. Ptach

9. 8e dz. – zwolnićkończą o 14:55

 

 

ZMIANY W PLANIE

16.11.2022 (środa)

Klasa 8d – wycieczka do Uniwersytetu Morskiego w Gdyni w ramach doradztwa zawodowego

p. M. Bojke 2d – 8:25 – 11:00

1. odwołać

2. religia

3. p. M. Kuczkowska

4. p. A. Korzeniewska

p. B. Bryłka

8. 4b, c, d – j. kaszubski – zwolnić – kończą o 14:00

p. P. Taube

1. 7b, c chł. – odwołać

2. 7b, c chł. – odwołać – zaczynają o 9:20

p. A. Lesnow

zajęcia logopedyczne – odwołane

4. 8f – p. W. Chmielewska za 8d

5. 8f – p. M. Gepner za 8d

6. 6b całość – j. angielski – sprawdzian (9:20 – 14:00)

p. J. Ginter – Reglińska

3. 8d – wycieczka

4. 8c – p. H. Kamin

5. 8c – p. H. Kamin

6. 8g – zwolnić

7. 8g – zwolnić – kończą o 12:00

p. M. Sondej

4. 8g – p. J. Oleksiak

5. zajęcia indywidualne – odwołane

6. 8c – ks. D. Iwański za 8d

7. 8d – wycieczka

8. 7a – zwolnić – kończą o 14:00

 

ZMIANY W PLANIE

15.11.2022 (wtorek)

kl. 5a, 5b – wycieczka do Centrum Nauki Experyment

Zebranie z Rodzicami kl. 2c w sali 30

 

p. A. Gesse

3. 6a całość – p. J. Szczepańska za 5a

4. 6a całość – p. J. Szczepańska za 5a

5.8e dz. – zwolnić – kończą o 11:00                        8c dz. – historia – p. G. Maliszewska

6. 8e dz. – zwolnić                                                     8c dz. – s. B. Orzechowska

7. 5d dz. – p. M. Gepner za 5b(1)

8. 5d dz. – p. M. Sondej

p. J. Oleksiak

1. 4b dz. – odwołać

2. 4b dz. – odwołać – zaczynają o 9:20

3. 5b dz. – wycieczka

4. 5b dz. – wycieczka

5. 8d całość – p. M. Marchewicz za 5a (1) s. 31

6. 8d całość – p. J. Szczepańska za 5b s. 34

7. 4c chł. – zwolnić – kończą o 13:00

8. 4c chł. - zwolnić

p. I. Pietroń

5. 4d – p. A. Szczygielska za 5b w s. 18

6. 5a – wycieczka

7. 7a – zwolnić – kończą o 13:00

8. 7a - zwolnić

p. J. Chruścikowska

zajęcia indywidualne i grupowe odwołane

p. P. Taube

1. 6d chł. – odwołać

2. 6d całość – odwołać – zaczynają o 9:20

3. 6a całość – p. J. Szczepańska za 5a

4. 6a całość – p. J. Szczepańska za 5a

5. 8c, d chł. – p. M. Gepner za 5a(2)

6. 8c, d chł. – p. M. Marchewicz

7. 8f chł. – p. J. Labudda za 5a         8g chł. – zwolnić – kończą o 13:00

8. 8f chł. – p. J. Labudda za 5b         8g chł. - zwolnić

p. B. Bryłka

1. 2a – odwołać – zaczyna o 8:25

p. M. Żukowska

1. 6b (1) – odwołać – zaczyna o 8:25

6. 5b całość – p. M. Gepner s. 31

p. D. Kornacka 0b

12 – 14 p. M. Mielewczyk

14 – 15 p. A. Korzeniewska

 

 

ZMIANY W PLANIE

14.11.2022 (poniedziałek)

 

Zebranie z Rodzicami kl. 2c odbędzie się we wtorek o godz. 17:00 w sali 30

 

Biblioteka szkolna otwarta w godzinach 7:30 – 11:00

Warsztaty profilaktyczne:

10:15 – 3b - sala gimnastyczna

11:15 – 8a, 8g, 7a, 7b, 6a, 5d - sala gimnastyczna – uczniowie zabierają długopisy

p. B. Bryłka

1. 1a – odwołać

2. 1a – odwołać – zaczynają o 9:20

p. P. Taube

1. 6a chł. – odwołać

2. 6a chł. – odwołać – zaczynają o 9:20

3. 8e całość – p. H. Ptach

4. 8e całość – ks. K. Tusk     

5. 8f całość – p. A. Stankiewicz 8g całość – p. M. Bielińska

6. 8f, g chł. – p. M. Bojke

7. 7b, c chł – zwolnić – kończą o 13:00

8. 7b, c chł – zwolnić

p. M. Bielińska

5. 4a – p. J. Ginter – Reglińska

p. A. Soczyńska

5. 6b dz. – p. M. Sondej za 7a

p. A. Kerlin

5. 8b p. A. Winiarska- Furtak za 7b

p. A. Gesse

1. 6a  dz. – odwołać

2. 6a dz. – odwołać – zaczynają o 9:20

3. 8c dz. – odwołać – zaczynają o 11:00       8e całość – p. H. Ptach

4. 8c dz. – odwołać                                        8e całość – ks. K. Tusk

5. 6c dz. – zwolnić – kończą o 11:00

6. 6c dz. – zwolnić

 

ZMIANY W PLANIE

10.11.2022 (czwartek)

Z okazji obchodów Święta Niepodległości obowiązuje strój galowy.

 

Klasy 1-3 - przegląd Piosenki Patriotycznej według harmonogramu przekazanego wychowawcom.

Klasy 7-8 apel 10:15 po apelu ustawiają się do odśpiewania Hymnu na dolnym holu (przy sekretariacie) 11:05 nauczyciele uczący na 5 godzinie w klasach 4-6 odbierają uczniów i  dochodzą do klas 7-8

11:11 – odśpiewanie Hymnu

Klasy 7-8 – obiad,

Klasy 4-6 – apel w sali gimnastycznej. Po apelu obiad.

Basen – bez zmian.

 

p. A. Gesse

1. 4d chł – odwołać

2. 4d chł – odwołać – zaczynają o 9:20

3. --------

4. 5d dz. – p. M. Block

5. 5d dz. – p. M. Gepner

6. 5c chł – p. I. Pietroń

7. 5c chł – p. W. Chmielewska

 

p. A. Soczyńska

2. 4a dz. (basen) – p. J. Dobrzeniecka

3. 4a dz. (basen) – p. J. Dobrzeniecka

4. 5d chł (basen) – p. J. Dobrzeniecka

5. 5d chł (basen) - p. J. Dobrzeniecka

6. -------

7. 5a dz – zwolnić – kończą o 13:00

8. 5a dz – zwolnić

 

p. H. Wojtaś 2c

1. p. J. Chruścikowska

2. p. J. Chruścikowska

3. p. M. Maguza

10:00 – 11:00 p. U. Struck

7. 4c – zwolnić – kończy o 13:00

 

p. I. Siedlewska

6:30 – 11:00 – p. A. Borkowska

11:00 – 12:00 – p. M. Bielińska

 

p. M. Żołdowicz

12:30 – 14:30 p. A. Korzeniewska

 

p. K. Pyznarska

3. 8e – p. A. Kerlin

4. 8e – p. J. Ginter – Reglińska

5. 6d – p. M. Sondej

6. 6d – J. Klim

7. 6a – zwolnić – kończy o 13:00

p. M. Brzozowska

8. 8b - zwolnić

p. B. Zahajkiewicz

1. p. A. Korzeniewska

2. p. M. Żołdowicz

3. p. A. Korzeniewska

 

ZMIANY W PLANIE

9.11.2022 (środa)

p. M. Block

1. 4c – odwołać - zaczyna o 8:25

2. 6c – odwołać

3. 6c – odwołać – zaczyna o 10:15

4. 4b – p. H. Kamin

5. 5d – p. H. Kamin

6. 5d – zwolnić – kończy o 12:00

7. 6c – p. A. Lesnow

 

p. K. Pyznarska

2. 6d – p. M. Bojke

3. 6a – p. M. Kuczkowska

4. 7c – p. J. Oleksiak

5. 6d – zwolnić – kończy o 11:00

6. 8e – p. M. Mikulska

7. 7c – religia z lekcji 8

 

p. H. Wojtaś

1. 4b – odwołać - zaczyna o 8:25

2. 5d – odwołać

Świetlica

9:00 – 11:00 p. B. Skwara

6. 2c – odwołać – zaczyna o 13:15

 

p. W. Walczak – Lubner

zajęcia grupowe i indywidualne – odwołane

ZMIANY W PLANIE

8.11.2022 (wtorek)

Klasa 6d – zebranie odbędzie się po powrocie wychowawcy.

Zebrania klas 1-3 i 5d godz. 17:00

p. R. Dettlaff
2. 5a - odwołać - zaczynają o 9:20

p. A. Gesse

3. 6a całość – p. P. Taube

4. 6a całość – p. P. Taube

5. 8c, e – p. W. Chmielewska

6. 8c, e – p. E. Łącka

7. 5d całość – p. A. Soczyńska

8. 5d całość – p. A. Soczyńska

p. H. Wojtaś

świetlica

11:30 – 13:30 – p. R. Czaplińska

8. 2c – p. A. Korzeniewska

p. K. Pyznarska

2. 6a – p. M. Block

3. 8e – chemia - p. M. Sondej

4. 8e – p. D. Widera

5. 7c – historia – p. G. Maliszewska

6. 6d – zwolnić

 

 

ZMIANY W PLANIE

7.11.2022 (poniedziałek)

 

Klasy 8 – zajęcia profilaktyczne „Rymcarze” na hali MOSiR 9:45 – 12:00:

8a – p. P. Taube

8b – p. A. Dempc na 4 godzinie lekcyjnej p. R. Dettlaff

8c – p. M. Licau – przychodzi o 9:40

8d – p. A. Stankiewicz

8e – p. W. Chmielewska

8f – p. L. Konkol

8g – p. M. Bielińska

Pozostałe lekcje bez zmian.

 

p. A. Dempc

3. 4d – p. A. Mickiewicz

4. 1d – zajęcia szachowe – bez zmian

 

p. M. Bielińska

3. 5c – p. G. Górecka za 8f

4. 6b – p. M. Sondej za 8b

5. 4a – p. D. Widera za 8a

 

p. L. Konkol

3. 5d – p. J. Ginter – Reglińska za 8d

4. 5c – p. J. Ginter – Reglińska za 8d

5. 6d – p. A. Kerlin za 8b

 

p. M. Block

3. 4c – p. M. Licau

4. 4b – p. M. Mikulska

5. 5d – p. J. Ginter – Reglińska

6. 5d – religia z lekcji 7 – kończy o 13:00

 

p. J. Kijowska

1. 6b gr. 2 – odwołać – zaczyna o 8:25

2. 8f chł. – odwołać – zaczynają o 9:20

3. 8b całość – p. A. Dempc

4. 6d całość – p. H. Ptach

p. H. Wojtaś 2c – 7:30 – 11:00

1. p. M. Kuczkowska

2. p. M. Kuczkowska

3. p. H. Ptach

4. w-f

5. zwolnić

6. 4d – zwolnić – kończy o 12:00

Świetlica

13:00 – 14:00 – p. M. Bojke

14:15 – 15:15 – p. A. Borkowska

p. M. Marchewicz

1. 7c (2) - odwołać

2. 7c (2) – odwołać – zaczyna o 9:20

3. 7a (1) – ks. K. Tusk za 8a

4. 7b (1) – p. D. Widera za 8a

5. 5a (1) – p. M. Mikulska za 8c

6. 7c całość – p. H. Ptach

7. 5b (2) – zwolnić

p. A. Gesse

1. 6a dz. - odwołać

2. 6a dz. – odwołać zaczynają o 9:20

3. 8c przychodzi na godz. 9:40        8e p. W. Chmielewska

4. 8c i 8e – zajęcia profilaktyczne

5. 6c dz. – zwolnione kończą o 11:00

6. 6c dz. - zwolnione

p. K. Pyznarska

2. 6d – p. J. Klim

3. 6a – p. M. Kowalewska

4. zajęcia indywidualne – odwołane

ZMIANY W PLANIE

4.11.2022 (piątek)

p. H. Wojtaś

1. 4a – odwołać – zaczyna o 8:25

Świetlica

8-10 p. B. Skwara

10 – 11 p. J. Labudda

11 – 12 p. M. Kąźmierczak

12 - 13 p. A. Szczygielska

7. 2c M. Kaźmierczak

8. 2c J. Ryduchowska – Wrzałek

p. D. Gibas 3a – 11:15 – 14:00

5. p. M. Jastrzębska

6. p. M. Kuczkowska

7. p. M. Mikulska

p. M. Rathenow

2. 8c – W. Chmielewska

3. zajęcia indywidualne – odwołane

4. 8a – p. A. Burchacka

5. 4b całość – p. B. Bistroń – Czyż

p. M. Dmowska 3d – 7:30 – 11:00

1. p. J. Chruścikowska

2. p. J. Chruścikowska

3. --------------

4. ks. M. Michalak

5. zwolnić

ZMIANY W PLANIE

3.11.2022 (czwartek)

klasy 1a, 2a – wycieczka  

 

p. A. Burchacka

zajęcia logopedyczne odwołane

p. M. Kowalewska

3. 0b – zajęcia z wychowawcą

4. 3c – p. B. Zahajkiewicz

5. 1a – wycieczka

6. 1a – wycieczka

7. ---------

8. 2a – wycieczka

9. 3b – zwolnić           kl. 3b 11:00 – 14:55

p. H. Wojtaś

1. 2c – odwołać – kl. 2c – 8:25 – 11:00

2. 2c – p.J. Chruścikowska

3. 2c – p. A. Gesse 

Świetlica

10:10 – 11:10 p. U. Struck

11:10 – 12:10 p. J. Labudda

12:00 – 13:00 ks. K. Tusk

7. 4c – zwolnić – kończy o 13:00 

p. A. Soczyńska

7. 5a dz. - zwolnione

8. 5a dz. – zwolnione – kończą o 13:00 

p. I. Siedlewska

6:30 – 11:30 p. J. Dobrzeniecka

p. M. Rathenow

4. 8c – p. M. Block

5. 4d całość – p. B. Bistroń – Czyż s. 23

6. 8a – p. J. Klim

7. 4a całość – p. M. Gepner s. 26

8. 6c(1) – ks. D. Iwański

 

 31.10.2022 i 2.11.2022 - dni wolne od zajęć dydaktyczno - wychowawczych

ZMIANY W PLANIE

28.10.2022 (piątek)

 

p. M. Gepner

2. 6a – odwołać zaczyna o 9:20

3. 6d(2) – p. M. Sondej

4. 5c(1) – p. A. Winiarska - Furtak

5. zajęcia indywidualne – odwołać

 

p. M. Jastrzebska 2a 8:25 – 13:00

1. odwołać

2. p. M. Licau

3. P. M. Kaźmierczak

4. p. J. Labudda

 

p. J. Kijowska

1. 5a chł – odwołać

2. 5b(2) – odwołać

3. 5c całość p. H. Ptach

4. 5d całość p. H. Ptach

 

p. D. Widera

2. 7a – p. J. Chruścikowska

3. 7a – p. M. Bielińska

4. 4a – ks. M. Michalak

5. 7b – p. M. Bojke

 

p. H. Wojtas

1. 4a – odwołać

Świetlica

8:00 – 10:00 – p. B. Skwara

10:00 – 11:00 – J. Labudda

11:00 – 12:00 – p. M. Kuczkowska

12:00 – 13:00 – p. A. Szczygielska

7. 2c – M. Kaźmierczak

8. 2c – J. Ryduchowska – Wrzałek

 

ZMIANY W PLANIE

27.10.2022 (czwartek)

konkurs kuratoryjny z j. polskiego godz. 14:00 s. 17

p. D. Widera

1. E8 – 8a – odwołać

2. 8a – odwołać

3. 8b – p. A. Gesse

4. 7a – U. Struck

p. H. Wojtaś 2c 8:25 – 11:00

1. odwołać

2. K. Pyznrska

3. U. Struck

11:00 – 12:00 p. M. Bielińska

12:00 – 13:00 p. L. Horoszkiewicz

7. 4c – zwolnić

p. M. Gepner

2. 5d(1) – J. Chruścikowska

3. 8d – geografia – p. M. Maguza

4. 6a – p. H. Ptach

5. ---------

6. 5b(1) – s. B. Orzechowska

7. 4a(2) – p. A. Dempc

8. 6c całość – p. M. Rathenow

p. H. Kamin

4. 2b – p. J. Ryduchowska - Wrzałek

 

ZMIANY W PLANIE

26.10.2022 (środa)

p. H. Kamin

6. 2b – odwołać – zaczyna o 13:15

p. D. Widera

1. 8a – odwołać – zaczyna o 9:20

2. 8b – p. I. Pietroń

3. --------

4. 4a – p. J. Oleksiak

5. 4a – p. W. Chmielewska

6. 7b – p. M. Mikulska

7. 7a – ks. D. Iwański

p. A. Skrzyński

6. 8a, b chł – p. I. Pietroń

7. 8a, b chł – p. M. Marchewicz

p. H. Wojtaś

1. 4b – odwołać

2. 5d – odwołać

9:00 – 11:00 p. I. Siedlewska – świetlica

6. 2c – odwołać – zaczyna o 13:15

p. M. Gepner

1. 4a(2) – odwołać – zaczynają o 8:25

2. 5a(2) – p. M. Bojke

3. 6d(2) – p. M. Kuczkowska

4. 5d(1) – ks. M. Michalak

5. 8d – p. L. Konkol

6. 5c(1) – p. B. Otręba

p. A. Winiarska – Furtak

1. 8d – odwołać

2. 8d – odwołać

3. --------

4. 8a – j. polski z lekcji 2

5. 8a – matematyka – p. I. Kasprzycka – Buc

6.  --------

7. 8c – zwolnić

8. 8c - zwolnić

 

ZMIANY W PLANIE

25.10.2022 (wtorek)

kl. 4a, 4d – wycieczka do Centrum Nauki Experyment

kl. 7c – wycieczka do hotelu w Gdańsku w ramach doradztwa zawodowego

konkurs kuratoryjny z historii godz. 14:00

p. M. Licau

8. 8a – zwolnić

 

klasa 2 c

6. w-f  p. M. Rathenow za 4d

7. j. angielski

8. W. Walczak – Lubner

9. W. Walczak - Lubner

 

p. W. Chmielewska

2. 8d – odwołać

3. 8c – chemia -p. M. Sondej

4. 8g – p. A. Dempc za 4a

 

p. M. Gepner

2. 6c(2) – odwołać

3. -------

4. 8d – p. M. Jastrzębska

5. 5a całość – p.  A. Soczyńska za 4a s. s. 31

6. 5d całość p. M. Żukowska s. 17

7. 5b całość p. A. Szczygielska za 7c s. 18

 

p. M. Marchewicz

3. 8f – p. A. Dempc za 7c

4. 8b – chemia – p. M. Sondej za 7c

5. 5a całość – p.  A. Soczyńska za 4a s. s. 31

6. ----------

7. 5b całość p. A. Szczygielska za 7c s.

8. 7c (1) – wycieczka

8. 7c (1) – wycieczka

 

p. M. Mikulska

2. 7c(1) – wycieczka

3. 7b całość – p. M. Banaszak s. 21

4. 7a całość – p. M. Banaszak s. 15

 

p. D. Widera

3. 4a – wycieczka

4.  ---------

5. 8b – p. I . Pietroń za 4d

6. 7a – chemia – p. M. Sondej za 7c

7. 8a – zwolnić

8. 7b – zwolnić

 

p. J. Szczepańska

3. 5a – WDŻ z lekcji 2

4. 5a – p. H. Ptach za 4d(2)

5. 5d – p. K. Pyznarska za 7c

6. 5b – p. A. Kerlin

7. 4d – wycieczka

8. 4d - wycieczka

ZMIANY W PLANIE

24.10.2022 (poniedziałek)

Kuratoryjny konkurs z j. niemieckiego godz. 14:00 s. 5

p. M. Gepner

1. 6d(2) – odwołać         kl. 6d zaczyna o 8:25

2. 5c(1) – odwołać          kl. 5c zaczyna o 9:20    

3. 6c(2) – ks. M. Michalak

4. 4a(2) – p. H. Wojtaś

5. 5a(2) – p. K. Pyznarska

6. 6a – p. M. Bojke

7. 5b(1) – p. M. Kaźmierczak

 p. B. Bistroń – Czyż

1. 6d (1) – odwołać

2. 5c(2) – odwołać

3. 7a(2) – p. M. Licau

4. 7b(2) – p. M. Mikulska – j. niemiecki

5. 4b(1) – p. M. Żołdowicz

6. zajęcia indywidualne – odwołać

7. 8g – p. J. Oleksiak

p. W. Chmielewska

1. 8d – odwołać

2. 8d – odwołać

3. 8g – p. H. Ptach

4. 8g – p. A. Stankiewicz

5. 8e – p. J. Ginter – Reglińska

6. 8e – s. B. Orzechowska

7. 8c – zwolnić

8. 8c – zwolnić

p. H. Kamin

4. 2b – p. J. Ryduchowska – Wrzałek

12:00 – 13:00 – świetlica – p. D. Kornacka

 

 

ZMIANY W PLANIE

21.10.2022

p. R. Dettlaff

1. 7b, 7c – odwołać

2. 8f - odwołać

zajęcia indywidualne i grupowe – odwołać

p. B. Bistroń – Czyż

1. 7a(2) – odwołać

2. 7b(2) – odwołać – zaczyna o 9:20

3. 6d(1) – p. M. Dmowska

4. 5c(2) – p. A. Gesse

5. 4b(1) - p. A. Gesse

6. 8e – p. M. Block

p. M. Marchewicz

1. bez zmian

2. bez zmian

3. 8b – chemia – p. M. Sondej

4. bez zmian

p. W. Chmielewska

1. zajęcia indywidualne - odwołać

2. E8 8e/8d - odwołać

3. 8e – odwołać – zaczyna o 10:15

4. 8c – doradztwo zawodowe z lekcji 8kończy o 14:00

p. J. Klim 1 b

1. p. J. Chruścikowska

2. p. J. Chruścikowska

3. p. M. Żołdowicz

 

ZMIANY W PLANIE

20.10.2022

p. R. Dettlaff

1. 6b – odwołać

zajęcia indywidualne i grupowe – odwołać

p. B. Bistroń – Czyż

2. 8e – odwołać – zaczyna o 9:20

3. 8g – geografia – p. M. Maguza

4. zajęcia indywidualne – odwołać

5. 4d(1) – zwolnić – kończy o 11:00

ZMIANY W PLANIE

19.10.2022

konkurs kuratoryjny z fizyki - godz. 14:00 s. 10

p. M. Brzozowska

8. 8a – zwolnić kończy o 14:00

 

p. H. Wojtaś

1. 4b – odwołać – zaczyna o 8:25

2. 5d – odwołać – zaczyna o 9:20

3. świetlica – p. B. Zahajkiewicz

4. świetlica – p. A. Stankiewicz

5. świetlica – p. H. Kamin

6. 2c – p. M. Mikulska

 

p. R. Dettlaff

zajęcia indywidualne i grupowe – odwołane

 

p. B. Bistroń – Czyż

2. 4b całość – p. M. Rathenow s. 16

3. 6d (1) – p. A. Winiarska – Furtak

4. 7a(2) – p. J. Oleksiak

5. 7b(2) – p. M. Sondej

6. 5c całość – p. M. Gepner s. 11

7. 4d całość – p. M. Rathenow s. B

8. 8e – zwolnić – kończy o 14:00

 

ZMIANY W PLANIE

18.10.2022

Zajęcia szachowe dla kl. 4-8 – ODWOŁANE

p. H. Wojtaś

12:10 – 13:10 p. M. Block

13:10 – 14:10 p. M. Bojke

8. 2c – p. H. Ptach

s. B. Orzechowska

7. 6a chł – informatyka z lekcji 8

8. 5c – zwolnić – kończy o 14:00

9. 5d – zwolnić – kończy o 14:55

p. R. Dettlaff

1. 8e – odwołać zaczyna o 8:25

2. 5a – odwołać – zaczyna o 9:20

p. B. Bistroń – Czyż

4. zajęcia indywidualne - odwołać

5. 8g – historia – p. M. Maliszewska

6. 4d(1) – p. M. Marchewicz

p. A. Winiarska – Furtak

1. 2d – p. A. Dempc

2. 8b – ks. D. Iwański

3. 8b – M. Sondej

4. zajęcia indywidualne – odwołać

5. 8f – matematyka - p. W. Chmielewska

6. 8f – religia z lekcji 9

7. 7b – p. H. Ptach

ZMIANY W PLANIE

17.10.2022

 

p. G. Maliszewska

2. 4b – p. M. Block

3. 6d – p. A. Kerlin

4. 5b – p. A. Stankiewicz

5. 4d – p. J. Ginter – Reglińska

6. 4a – zwolnić – kończą o 12:00

7. 8e – p. M. Kaźmierczak

p. H. Wojtaś 2c – 8:25 – 11:00

1. odwołać

2. p. J. Klim

3. p. M. Kowalewska

4. -------

5. zwolnić

6. 4d – zwolnić – kończą o 12:00

ks. K. Tusk

2. 8b – odwołać – zaczynają o 9:20

3. 8a – odwołać – zaczynają o 10:15

p. D. Widera

1. 7b – odwołać

2. 7b – odwołać – zaczynają o 9:20

3. 4a – p. J. Szczepańska

4. 8a – p. A. Winiarska – Furtak – fizyka

5. 8a – p. K Pyznarska – j. polski

6. 8b – p. M. Bielińska

7. 8b – p. A. Dempc

 

p. M. Bojke 2d

4. p. M. Dmowska

5. p. M. Dmowska

6. -----

7. p. B. Zahajkiewicz

p. B. Bistroń – Czyż

1. 6d(1) – odwołać – zaczynają o 8:25

2. 5c(2) – odwołać – zaczynają o 9:20

3. 7a(2) – p. H. Ptach

4. 7b(2) – p. M. Mikulska – j. niemiecki

5. 4b(1) – p. J. Labudda

6. 8g – p. H. Ptach

 

ZMIANY W PLANIE

13.10.2022

Zmiana organizacji pracy ze względu na obchody Dnia Edukacji Narodowej

1. 7:30 – 8:00

2. 8:10 – 8:40

3. 8:50 – 9:20

4. 9:30 – 10:00

przerwa obiadowa

5. 10:15 – 10:45

przerwa obiadowa

6. 11:00 – 11:30

przerwa obiadowa

7. 11:45 – 12:15

8. 12:20 – 12:50

13:00 - Uroczysty apel z udziałem reprezentacji klas (obowiązuje strój galowy) i zaproszonych gości

p. J. Oleksiak

1. 8d dz. – odwołać

2. 8d dz. – odwołać – zaczynają o 8:50

3. 4b całość p. A. Mazur

4. 4b całość p. A. Mazur

5. 4c całość p. A. Mazur

6. 4c całość p. A. Mazur

7. ---------

8. 5b – zwolnić

9. 5b – zwolnić

p. A. Gesse

1. 4d chł. – zwolnić

2. 4d chł. – zwolnić

3. ---------

4. 5d całość – p. A. Soczyńska

5. 5d całość – p. A. Soczyńska

6. 5c całość – p. A. Stankiewicz

7. 5c całość – p. A. Stankiewicz

p. M. Licau

2. 8b – zwolnić

3. 8a – p. M. Maguza

4. 8b – doradztwo zawodowe z lekcji 8

5. 8d – chemia – p. M. Sondej

6. 7c – p. J. Ginter – Reglińska

7. 8g – p. W. Chmielewska

8. 8e – ks. D. Iwański

p. G. Maliszewska

3. 6b – p. R. Dettlaff z lekcji 1          kl. 6b zaczyna o 8:10

4. 5a – p. M. Block

5. 5b – p. M. Gepner

6. 6a – p. J. Klim

7. 8f – p. M. Kowalewska

ZMIANY  W  PLANIE

12 X 2022 r. (środa)

p. M. Brzozowska

8. 8a - zwolnić

p. A. Bruska

1. zajęcia wyrównawcze 6b, c -  odwołać

2. 4c – p. A. Mickiewicz

3. 6b(2) – j. angielski z lekcji 2 (zaczynaja o 9:20)

4. 6c – p. W. Walczak – Lubner za 6a

 

p. M. Licau

3. 8c - p. W. Walczak – Lubner za 6a

4. 8b – p. A. Korzeniewska

5. 7a – chemia – p. M. Sondej

6. 7c – fizyka – p. A. Winiarska – Furtak

7. 8e – p. M. Żołdowicz

8. 8b – zwolnić

 

p. M. Kuczkowska – 1a   8:25 – 12:00

1. odwołać

2. p. W. Walczak – Lubner za 6a

3. ---------

4. w-f – ks. M. Michalak

5. zajęcia indywidualne – odwołać

 

p. J. Labudda

1. 4b – WDŻ – zmiana planu

2. --------

3. 4a – p. M. Sondej

4. 6b – p. A. Stankiewicz

5. koło zainteresowań w kl. 3 – odwołać

6. 6a – p. I. Pietroń

 

p. A. Soczyńska

1. 7a, 7c dz. – odwołać

2. 7a, 7c dz. – odwołać – zaczynają o 9:20

3. 7a – p. D. Widera

 

p. P. Taube

1. 7b, c chł – odwołać

2. 7b, c chł – odwołać                 kl. 7b chł rozpoczynają o 9:20

 

 

p. J. Oleksiak

2. 5b chł – zwolnić

3. 5b chł – zwolnić – rozpoczynają o 10:15

4. -------

5. 5b – p. H. Kamin

6. 8b dz. – zwolnić        8a dz. – p. M. Mikulska

7. 8b dz. – zwolnić        8a dz. – ks. D. Iwański

 

kl. 8b dz. 8:25 – 12:00                    8b chł 8:25 – 14:00

 

ZMIANY W PLANIE

11.10.2022 (wtorek)

p. A. Kerlin

2. 7b – p. M. Block

3. zajęcia indywidualne – odwołać

4. 7b – p. D. Widera

5. 5c – p. M. Bojke

p. K. Pyznarska

2. 6a – ks. D. Iwański

3. 8e – chemia – p. M. Sondej

4. 8e – j. angielski – p. B. Bistroń- Czyż

5. 7c – j. niemiecki – p. M. Mikulska

6. 6d – zwolnić

p. J. Labudda

6. 5c – p. M. Marchewicz

7. 5a – zwolnić

8. 5b – zwolnić

p. M. Licau

6. 8a – j. polski z lekcji 2                               kl. 8a zaczyna o 9:20

7. 8c – j. angielski – p. M. Rathenow

8. 8a – zwolnić

9. 8 c – zwolnić

p. A. Gesse

3. 6a całość p. P. Taube

4. 6a całość p. P. Taube

5. 8c, e dz. – p. A. Korzeniewska

6. 8c, e dz. – p. M. Żołdowicz

7. 5d całość – p. A. Soczyńska

8. 5d całość – p. A. Soczyńska

p. J. Oleksiak

1. 4b dz. – zwolnić

2. 4b dz. – p. A. Mickiewicz

3. 5b dz. – odwołać                                       kl. 5b – 11:00 – 14:00

4. 5b dz. – odwołać

5. 8d dz. – p. W. Chmielewska

6. 8d dz. – p. J. Ginter – Reglińska

7. 4c całość – p. A. Mazur

8. 4c całość – p. A. Mazur

p. A. Bruska

4. 6c – p. M. Dmowska

5. 6b – p. G. Maliszewska

6. 4c – p. M. Kuczkowska

7. 5c – p. H. Ptach

ZMIANY W PLANIE

10.10.2022 (poniedziałek)

Warsztaty z programowania

9:20 - 10:05 kl. 2b

10:15 - 11:00 - kl. 3d (zamiast religii - cała klasa)

11:15 - 12:00 - kl. 3c

p. M. Licau

4. 8f – ks. Tusk

5. 8d – p. M. Żołdowicz

6. 8c – p. B. Bistroń - Czyż

7. 8a – p. M. Rathenow

 

p. A. Kerlin

4. zajęcia indywidualne - odwołać

5. 8b – p. J. Ginter - Reglińska

6. 7b – p. I. Pietroń

7. 5c – zwolnić                                  kl. 5c kończy o 13:00

 

p. A. Bruska

3. 6b całość – p. M. Żukowska      kl. 6b – 7:30-13:00

4. 6c – p. A. Korzeniewska                                                                    

5. 5c – p. I. Kasprzycka - Buc

6. 5c – p. M. Bojke

 

p. A. Gesse

1. 6a dz. – odwołać

2. 6a dz. – odwołać

3. 8c dz. – odwołać    8e całość - p. P. Taube                      kl. 8c – 11:00 – 14:55

4. 8c dz. – odwołać    8e całość - p. P. Taube

5. 6c dz. – zwolnić                                                                kl. 6c dz. – 7:30 – 11:00

6. 6c dz. – zwolnić

 

p. K. Pyznarska

2. 6d – p. M. Block

3. 6a – ks. M. Michalak

4. zajęcia indywidualne – odwołać

 

p. H. Wojtaś

2. 4a – odwołać – zmiana planu

 

p. J. Labudda

3. 4b – p. M. Kowalewska – j. angielski

4. 4c – p. A. Stankiewicz

 

p. G. Maliszewska

2. 4b – p. J. Chruścikowska

3. 6d – p. H. Ptach

4. 5b – p. M. Dmowska

5. 4d – p. J. Klim

6. 4a – zwolnić                                  kl. 4a - 9:20 – 12:00

7. 8e – ks. D. Iwański

 

Świetlica

10:00 – 11:00 p. I. Siedlewska

11:00 – 12:00 p. L. Horoszkiewicz

12:00 – 13:00 s. B Orzechowska

ZMIANY W PLANIE

7.10.2022 (piątek)

p. A. Bruska

2. 6c – p. A. Mickiewicz

3. 6c – p. M. Dmowska

4. 6b(2) – j. angielski z lekcji 3

5. 5c – p. A. Dempc

6. 4c – p. A. Dempc z lekcji 5 s. 27

p. L. Nowak 2c

6. w-f – p. A. Skrzyński

7. p. H. Wojtaś

8. p. H. Wojtaś

p. B. Bryłka

1. 1a – odwołać

9. 4b, 4c – zwolnić

10. 4b, 4c, 4d – zwolnić

p. A. Kerlin

1. 5c - zwolnić

2. 5c – zwolnić                                  kl. 5c rozpoczyna o 9:20

3. 7b – WDŻ z lekcji 1

4. 8b – p. A. Burchacka

5. 8b – p. H. Kamin

p. M. Block

2. 5d – p. M. Sondej

3. 5d – p. M. Sondej

4. 6c – p. J. Labudda

5. 6c – p. W. Chmielewska

6. --------

7. 4b – p. M. Kaźmierczak

8. 4c – p. M. Bielińska

p. I. Kasprzycka – Buc

2. 4a – p. A. Korzeniewska

3. 4a – p. M. Żołdowicz

4. ---------

5. 8a – p. A. Gesse

6. 8a – p. B. Otręba

p. B. Bistroń-Czyż

1. 7a (1) – odwołać

2. 7b całość – p. M. Marchewicz

3. 6d całość – p. M. Gepner

4. 5c całość – p. M. Gepner

5. 4b całość – p. M. Bojke

6. 8e – p. K. Pyznarska

p. M. Rathenow

2,4 bez zmian

5. 4b całość – p. M. Bojke

p. M. Licau

1. 8c – p. M. Mikulska                                  8b – p. A. Dempc

2. -----------

3. 8f – p. M. Rathenow

4. 8g – p. A. Korzeniewska

5. 7a – p. M. Brzozowska

Zmiana sali j. kaszubski – p. M. Dmowska na lekcji 7-8 przechodzi do sali 3

ZMIANY W PLANIE

6.10.2022 (czwartek)

p. M. Licau

2. 8b – p. G. Maliszewska                

3. 8a – p. M. Marchewicz

4. 8b – p. M. Bielińska

5. 8d – p. M. Bielińska

6. 7c – p. J. Ginter – Reglińska

7. 8g – p. W. Chmielewska

8. 8e – p. W. Chmielewska

 

p. A. Kerlin

4. zajęcia indywidualne - odwołać

5. 8b – p. M. Gepner

6. 7b – p. J. Klim

7. 7b – p. M. Kowalewska

8. 5c – zwolnić

 

p. L. Nowak 2c

1. p. J. Chruścikowska

2. p. J. Chruścikowska

3. p. H. Kamin

 

p. A. Bruska

3. 4c – p. A. Gesse

4. 5c – odwołać                                                                     kl. 5c – 11:15 – 14:00

5. 6b – j. angielski z lekcji 6      gr. 1 – zwolnić

 

p. M. Block

5. 4b – p. J. Szczepańska

6. 4b – p. I. Pietroń                                                               

7. 5d – zwolnić

8. 5d – zwolnić                                                                     kl. 5d - 7:30 – 13:00

9. 6c – zwolnić

 

p. B. Bryłka

9. 2a – zwolnić                                                                     kl. 2a kończy o 14:55

10. 2a – zwolnić

 

p. B. Bistroń – Czyż

2. 8e – odwołać                                                                     kl. 8e zaczyna o 9:20

3. 8g – geografia – p. M. Maguza

4. -----------

5. 4d(1) – zwolnić                                                                 kl. 4d – 7:30 – 11:00

p. M. Rathenow

4. 8c – p. H. Ptach

5. 4d(2) – zwolnić

6. 8a – p. A. Soczyńska

7. 6c całość – p. M. Gepner

ZMIANY W PLANIE

5.10.2022 (środa)

kl. 2a, 2b, 2d, 3d – wyjście na spektakl

p. A. Kerlin

1. zajęcia indywidualne - odwołać

2. 5c – odwołać                                             kl. 5c 9:20 – 14:00

3. 7b – A. Michałowska

4. 5c – p. I. Kasprzycka - Buc

5. 8b – biologia – p. L. Konkol

6. zajęcia indywidualne - odwołać

7. 7b zwolnić

 

p. M. Block

1. 4c – odwołać

2. 6c – odwołać

3. 6c – odwołać

4. 4b – p. J. Oleksiak

5. 5d – p. M. Kaźmierczak

6. 5d – zwolnić

7. 6c – ks. D. Iwański                        kl. 5d – 8:15 – 12:00

 

p. A. Stankiewicz

5. 5c – p. Ż. Knurek

6. 4a chł – zwolnić                             kl. 4a chł kończą o 12:00

7. 4a chł - zwolnić

8. 5c chł – zwolnić

9. 5c chł – zwolnić

 

p. A. Soczyńska

1. 7a, c dz. - zwolnić

2. 7a, c dz. - zwolnić

3. 7a – p. D. Widera

 

p. L. Nowak 2c

6. p. I. Pietroń

7. p. H. Ptach – zajęcia komputerowe

8. p. A. Michałowska

9. p. A. Michałowska

 

p. A. Skrzyński

6. 8a chł – p. M. Rathenow                           8b chł – zwolnić        kl. 8b chł. 8:25 – 12:00

7. 8a chł – p. A. Burchacka                           8b chł – zwolnić

 

p. B. Bryłka

8. 4a, 4b, 4c  - odwołać

 

p. M. Dmowska kl. 3d

10. 3d – odwołać

 

p. M. Gepner

1. 4a(2) – zwolnić

2. 5a całość p. M. Marchewicz

3. 6d całość – p. B. Bistroń-Czyż

4. 5d całość – p. M. Żukowska

5. 8d – matematyka – p. Chmielewska

6. 5c całość – p. Bistroń – Czyż

 

p. M. Licau

3. 8c – p. M. Mikulska s. 17

4. 8b – p. H.  Kamin s. 10

5. 7a – chemia – p. M. Sondej

6. 7c – p. A. Mickiewicz

7. 8e – p. M. Marchewicz

8. 8b – zwolnić

 

p. J. Ginter – Reglińska

3. 8d – p. U. Struck

4. 8c – ks. M. Michalak

5. 8c – geografia – p. M. Maguza

6. 8g – zwolnić                                              kl. 8g kończy o 12:00

7. 8g – zwolnić

 

p. A. Bruska

1. zajęcia wyrównawcze 6b, c – odwołać

2. 4c – odwołać

3. 6b(2) – j. angielski z lekcji 2

4. 6c – odwołać                                             kl. 6c 11:00 – 14:55

p. I. Siedlewska

11:30 – 14:30 p. J. Dobrzeniecka

p. M. Kowalewska

3. 1a – bez zmian

4. indywidualne –bez zmian

5. 3c – p. B. Zahajkiewicz

6. 0a, b – p. M. Żukowska

7. 2b - wyjście

8. 3d - wyjście

9. 3a – bez zmian

ZMIANY W PLANIE

4.10.2022 (wtorek)

p. B. Bistroń – Czyż

5. 8g – historia – p. G. Maliszewska

6. 4d całość – p. J. Ginter – Reglińska

 

p. M. Rathenow

1. E8 – odwołać

2. 6c (1) – odwołać

3. 4c(2) – odwołać                                                    

4. 8c – p. M. Żołdowicz – j. polski

5. 8a – matematyka – p. W. Chmielewska

6. 4d całość – p. J. Ginter – Reglińska

 

p. M. Licau

6. 8a – j. polski z lekcji 2                                          kl. 8a – 9:20 – 14:00

7. 8c – p. A. Dempc – geografia

8. 8a – zwolnić

9. 8c – zwolnić                                                           kl. 8c kończy o 14:55

 

p. M. Block

3. 6c - p. M. Gepner - j. angielski z lekcji 2              kl. 6c zaczyna o 9:20

4. 4c – odwołać                                                         kl. 4c zaczyna o 11:00

5. 4c – p. M. Bojke

6. --------

7. zajęcia wyrównawcze 6b, c – zwolnić

 

p. A. Kerlin

2. 7b – ks. D. Iwański

3. zajęcia indywidualne – odwołać

4. 7b – p. M. Jastrzębska

5. 5c – p. M. Mikulska

 

p. L. Nowak 2c

6. w-f – p. A. Skrzyński

7. --------

8. p. W. Walczak – Lubner

9. p. W. Walczak - Lubner

 

p. P. Taube

1. 6d chł  - odwołać

2. 6d chł – odwołać                                                   kl. 6d chł zaczynają o 9:20

3. 6a całość – p. A. Gesse

4. 6a całość – p. A. Gesse

5. 8d całość – p. J. Oleksiak  8c chł – p. A. Korzeniewska

6. 8d całość – p. J. Oleksiak  8c chł – p. M. Marchewicz

7. 8f, g chł – p. H. Ptach

8. 8f, g chł – p. A. Winiarska - Furtak

GRAFIK SESJI ZDJĘCIOWYCH

KL.II-VI i VIII

hol V przy bibliotece

WTOREK  4.10.2022r.

 

GODZ.

 KLASY

1.

8:00

3a

2.

8:25

                        8:40     8a

3.

9:20

4a

4.

10:15

8f

5.

11:15

                11:15   6a       11:50     3d 

6.

12:15

                         12:30   5c

7.

13:15

8d

8.

14:10

4d

9.

15:05

3b

10.

16:00

 

 

ZMIANY W PLANIE

3.10.2022 (poniedziałek) 

Wizyta międzynarodowa w ramach projektu ERASMUS+. 

Klasa 2a – zmiana godzin 7:30 – 11:30

p. Bistroń – Czyż

1. 6d(1) – odwołać

2. 5c(2) – odwołać

3. 7a całość – p. M. Marchewicz

4. 7b całość – p. M. Marchewicz

5. 4b całość – p. K. Pyznarska

6. -----------

7. 8g – geografia – p. A. Dempc

p. M. Gepner

1. 6d(2) – bez zmian

2. 5c(1) – odwołać                 kl. 5c zaczyna o 9:20

3. 6c całość - p. H. Ptach

4. 4a całość – p. M. Mikulska

5. 5a całość – p. M. Marchewicz

6. 6a – plastyka – p. M. Bielińska

7. 5b(1) – zwolnić

p. M. Rathenow

1. 4c(1) bez zmian

2. 4c(1) bez zmian

3. 6c całość - p. H. Ptach

4. 4a całość – p. M. Mikulska

5. 4b całość – p. K. Pyznarska

6. 4c(2) – zwolnić                  kl. 4c gr. 2 kończy o 12:00

p. A. Dempc

2. 6c bez zmian

3. 4d -  p. M. Kowalewska

4. 1d zajęcia szachowe – odwołać

5. -----------

6. 4b – bez zmian

p. L. Nowak – kl. 2c – 7:30 – 11:00

1. p. H. Wojtaś

2. p. M. Kuczkowska

3. s. B. Orzechowska

4. B. Skwara8

5. zwolnić

p. M. Bojke 2d

4. p. M. Dmowska

5. p. H. Kamin

6. -------

7. M. Kaźmierczak

p. M. Licau

4. 8f – j. polski – p. A. Lesnow

5. 8d – p. J. Ginter – Reglińska

6. 8c – p. I. Pietroń – j. polski

7. 8a – p. A. Mickiewicz

p. M. Block

3. 4c – p. A. Kerlin

4. 4b – p. M. Mielewczyk

5. 5d – p. I. Kasprzycka - Buc

6. 5d – p. I. Kasprzycka – Buc

p. P. Taube

1. 6a chł - odwołać

2. 6a chł – odwołać

3. 8e chł – p. A. Stankiewicz

4. 8e chł – p. A. Stankiewicz

5. 8f, g chł – ks. D. Iwański

6. 8f, g chł – ks. D. Iwański

7. 7b, c chł – zwolnić                        kl. 7b chł, 7c chł kończą o 13:00

8. 7b, c chł - zwolnić

ZMIANY W PLANIE

29.09.2022 (czwartek)

kl. 4b, 4c – wycieczka

p. M. Mikulska

1. 7c (1) – odwołane                        kl. 7c(1) zaczyna o 8:25

2. 8f – p. A. Dempc za 4b

3. 7a całość – p. M. Banaszak s. 10

4. 7b całość – p. M. Banaszak s. 18

5.  8a – p. M. Block za 4b

6. 8b – p. M. Block za 4b

 

p. M. Rathenow

4. 8c – p. A. Dempc za 4c

5. 4d(2) – zwolnić                                     kl. 4d gr. 2 kończy o 11:00

6. 8a – p. A. Soczyńska

7. 4a(1) – zwolnić                                     kl. 4a gr. 1 kończy o 13:00

8. 6c(1) – p. M. Sondej

 

p. H. Ptach

6. 7c całość – p. M. Marchewicz s. 6

7. 8c całość – p. A. Mickiewicz

8. 8d – p. H. Wojtaś za 4c

9. 8e dz. – zwolnić                           kl. 8e dz. kończą o 14:55

10. 7b chł – zwolnić                        kl. 7b kończy o 15:50

 

p. P. Taube

1. 8c chł, 8d chł - odwołać

2. 8c chł, 8d chł – odwołać         kl. 8c chł, 8d chł zaczynają o 9:20

 

p. M. Licau

2. 8b – p. A. Szczygielska za 8c

3. 8a – p. A. Mazur za 4b chł

4. 8b - p. A. Mazur za 4b chł

5. 8d - p. A. Mazur za 4c dz.

6. 7c – p. J. Oleksiak za 4c chł.

7. 8g – p. W. Chmielewska

8. 8e – ks. D. Iwański

 

p. Lesnow

3. 8f - p. J. Oleksiak za 4b dz.

4. 6b - p. J. Oleksiak za 4b dz.

 

p. A. Kerlin

5. 8b – p. J. Szczepańska

6. 7b – p. J. Ginter - Reglińska

7. 7b – p. A. Dempc

8. 5c – zwolnić                       kl. 5c kończy o 14:00

ZMIANY W PLANIE

28.09.2022 (środa)

kl. 5c, 5d – wycieczka do Gdańska 8:00 – 16:00

pod opieką wychowawców i p. J. Chruścikowskiej

p. M. Block

1. 4c – odwołane

2. 6c – p. H Wojtaś za 5d

3. 6c – s. B. Orzechowska za 5c

4. 4b – p. M. Gepner za 5d

5. 5d - wycieczka

6. 5d - wycieczka

7. 6c – geografia – p. A. Dempc za 5c

 

p. A. Stankiewicz

5. 5c – wycieczka

6. 4a chł – zwolnić

7. 4a chł – zwolnić

8. 5c - wycieczka

9. 5c – wycieczka

 

p. A Soczyńska

1. 7a dz. – odwołać                                      kl. 7a dz. zaczyna o 9:20

2. 7a dz. – odwołać

3. 7a – p. D. Widera

 

p. M. Licau

3. 8c – p. M. Kuczkowska     

4. 8b – p. M. Kowalewska

5. 7a – p. M. Kaźmierczak

6. 7c – p. A. Mickiewicz

7. 8e – ks. D. Iwański

8. 8b – zwolnić                         kl. 8b – kończy o 14:55

 

p. A. Lesnow

zajęcia logopedyczne – odwołane

4. 8f - p. J. Oleksiak

5. 8f – p. L. Konkol

6. 6b – p. M. Gepner

 

p. J. Szczepńska

3. 5d - wycieczka

4. indywidualne odwołać

5. 4d – p. M. Sondej

6. 5a – zwolnić                kl. 5a kończy o 13:00

7. 5b – zwolnić               kl. 5b kończy o 14:00

 

p. P. Taube

1. 7b, c chł – odwołane – zaczynają o 9:20

2. 7b, c chł – odwołane

 

p. A. Kerlin

2. 5c – wycieczka

3. 7b – p. A. Małachowska

4. 5c – wycieczka

5. 8b – p. H. Kamin

6. indywidualne odwołane

7. 7b – odwołać                        kl. 7b kończy o 13:00

8. wyrównawcze odwołać

 

ZMIANY W PLANIE

27.09.2022 (wtorek)

p. M. Licau

6. 8a – p. I. Kasprzycka – Buc z lekcji 2      kl. 8a – 9:20 – 14:00

7. 8c – p. A. Mickiewicz

8. 8a – zwolnić

9. 8c – zwolnić                                             kl. 8c – kończy o 14:55

p. A. Lesnow

zajęcia logopedyczne – odwołane

p. J. Szczepńska

2. zajęcia indywidualne – odwołać

3. 5a - odwołana

4. 5a – WDŻ z lekcji 2

5. 5d – p. W. Chmielewska

6. 5b – p. W. Chmielewska

7. 4d – p. A. Dempc                           kl. 4d kończy o 14:00

8. 4d – zwolnić

p. A. Kerlin

2. 7b – p. M. Block

3. ------------

4. 7b – p. U. Struck

5. 5c – p. G. Maliszewska

ZMIANY W PLANIE

26.09.2022 (poniedziałek)

p. M. Dmowska

1. 3d - p. J. Labudda

2. 3d - p. J. Labudda

3. 3d - w-f – p. J. Labudda

 

p. M. Licau

4. 8f – p. M. Mikulska

5. 8d – p. H. Kamin

6. 8c – s. B. Orzechowska

7. 8a – p. M. Kaźmierczak

 

p. A. Lesnow

zajęcia logopedyczne – odwołane

2. 6b – p. M. Block

 

p. J. Szczepńska

4. 5d – p. K. Pyznarska – j. polski

5. 5b – p. J. Ginter – Reglińska – j. polski

6. 5a – p. M. Bojke

ZMIANY  W  PLANIE LEKCJI

23 IX 2022 r. (piątek)

Klasy 6a, 8a, 8b – wycieczka

Klasa 8g – spotkanie autorskie

p. I. Kasprzycka – Buc

2. 4a – odwołać                      kl. 4a – 9:20 -12:00

3. 4a – j. angielski – p. Marchewicz za 8b

4. ---------

5. 8a – wycieczka

6. 8a – wycieczka

p. R. Dettlaff

zajęcia indywidualne i grupowe – odwołane

1. 7b, 7c – odwołać                                   kl. 7b, 7c – zaczyna o 8:25

2. 8f – odwołać                                         kl. 8f – 9:20 – 13:00

p. W. Walczak-Lubner

zajęcia indywidualne - odwołane

p. A. Mickiewicz

4. 6d – j. angielski – p. M. Marchewicz

5. 4a całość – p. H. Ptach s.11

6. 4b całość – p. H. Ptach s.11

7. 8a – wycieczka

8. 4b – p. Sondej za 8a

p. A. Dempc

2. 8b -wycieczka

3. 8a -wycieczka

4. 8e – j. polski – p. Kerlin za 8b

5. 4c – odwołać                                kl. 4c zaczyna o 12:15

p. D. Widera

1. zajęcia indywidualne – odwołać                     kl. 7b zaczyna o 9:20

2. 7a – j. niemiecki - p. Mikulska za 8a

3. 7a – s. B. Orzechowska za 6a

4. 4a – muzyka - p. Szczygielska za 6a

5. 7b – p. Pyznarska za 6a

p. G. Górecka

6. 7c – p. M. Sondej za 8b

7. 8f – zwolnić                        klasa 8f -  9:20 – 13:00

8. 8f - zwolnić

p. M. Dmowska

1. 3d – p. M. Mikulska za 8b

2. 3d – p. Gepner za 6a

3----------

4. 3d - p. M. Rathenow z 8a

p. M. Bielińska

4. 5b – p. J. Labudda

5. 7c – p. A. Kerlin za 8b

6. 7a – fizyka - p. A. Winiarska - Furtak

7. 5a – zwolnić                                kl. 5a kończy o 13:00

8. koło plastyczne odwołane

p. Licau

1. 8c – odwołać                                   kl. 8c rozpoczyna o 8:25

2. -----------------

3. 8f – p. J. Labudda

4. 8g – p. A. Lesnow

5. 7a - fizyka z lekcji 8                       kl. 7a kończy o 14:00

 

ZMIANY W PLANIE

22.09.2022 (czwartek)

klasy 6a, 8a, 8b – wycieczka

 

p. I. Kasprzycka – Buc

4. 8a – wycieczka

5. 4a – p. M. Mikulska za 8a

6. 4a – p. M. Mikulska za 8b            

 

p. R. Dettlaff

zajęcia indywidualne i grupowe odwołane

1. 6b – odwołać                                             kl. 6b rozpoczyna o 8:25

 

p. W. Walczak – Lubner

zajęcia indywidualne odwołać

 

p. A. Burchacka

zajęcia logopedyczne odwołać

 

p. A. Dempc

1. 5d - odwołać

2. 4b – WDŻ z lekcji 1 – p. H. Wojtaś

3. 4d – p. Licau za 8a

4. 4c – p. Licau za8b

5. 7b – j. polski - p. A. Kerlin za 8b

6. 5a – p. M. Rathenow za 8a

 

p. A. Mickiewicz

3. 6a - wycieczka

4. 6d – j. angielski – p. Gepner za 6a

5. 6a – wycieczka

6. 8c całość – p. H. Ptach s. 11

7. 8d całość – p. H. Ptach s. 11

8. 6a, d - zajęcia wyrównawcze - zwolnione

9. 8e całość – p. H. Ptach s. 11

 

p. D. Widera

2. 8a - wycieczka

3. 8b - wycieczka

4. -------------

 

p. W. Bradtke

zajęcia wspomagające odwołane

 

p. M. Dmowska – kl. 3d – 12:15 – 14:55

6. 3d – p. G. Maliszewska za 6a

7. 3d – p. M. Marchewicz za 8b

8. 3d - p. M. Brzozowska za 8b

9. 3d – zwolnić

10 3d - zwolnić

p. G. Górecka

1. E8 - odwołać

2. 7c - p. M. Licau za 8b 

3. 7c - p. M. Marchewicz

4. 8f - p. M. Marchewicz

5. 8f - p. M. Bielińska

 

ZMIANY W PLANIE

21.09.2022 (środa)

klasy 6c, 6a, 8a, 8b – wycieczka

Zebranie kl. 4a - odbędzie się w poniedziałek o 17:30

p. I. Kasprzycka – Buc

2. 8a – wycieczka                             

3. 8a – wycieczka

p. R. Dettlaff

zajęcia indywidualne i grupowe odwołane

p. W. Walczak – Lubner

zajęcia indywidualne odwołać

p. A. Burchacka

zajęcia logopedyczne odwołać

p. A. Dempc

1. zajęcia indywidualne - odwołać

2. 4a – p. M. Block za 6c

3. 8b – wycieczka

4. 7b – fizyka - p. A. Winiarska - Furtak za 8a

5. 7c – j. polski - p. A. Kerlin za 8b

6. 5b – p. J. Oleksiak za 8a, b dz.

7. 5c – p. J. Oleksiak za 8a, b dz.

p. A. Mickiewicz

3. 4b - j. polski – p. M. Block za 6c

4. 6d – historia – p. M. Licau za 8b 

5. 6a – wycieczka

6. -------------

7. 6a – wycieczka

p. W. Chmielewska

1. 8e – odwołać

2. 8g – p. M. Bielińska za 6a                                     kl. 8e – zaczyna o 8:25

3. 8e – p. K. Pyznarska za 6a

4. 8d – p. A. Bruska za 6c

p. D. Widera

1. 8a - wycieczka

2. 8b - wycieczka

3. -------------

4. 4a – historia p. G. Maliszewska za 6a

5. 4a – p. M. Bojke

6. 7b – fizyka - p. A. Winiarska – Furtak

7. 7a – ks. D. Iwański s. 21

p. H. Ptach

1. 4d – odwołać                                                         kl. 4d zaczyna o 8:25

2. 7a chł. – odwołać                                                  kl. 7a chł. rozpoczynają o 9:20

3. 4c całość – j. angielski – p. M. Rathenow s. 11

4. 4c całość – j. angielski – p. M. Rathenow s. 11

5. 6c – wycieczka

6. 6c – wycieczka

s. B. Orzechowska

1. 6d – odwołać                                                         kl. 6d zaczyna o 8:25

2. 4d – odwołać                                                         kl. 4d – 9:20 – 14:00

3. 5c – p.U. Struck

4. 5a – ks. M. Michalak

5. ----------------------

6. 0a, b – odwołać

7. 6b (1) j. angielski z lekcji 8             6b (2) – zwolnić

8. 6c – wycieczka

p. W. Bradtke

zajęcia wspomagające odwołane

p. M. Dmowska – kl. 3d – 12:15 – 14:55

6. 3d – p. J. Labudda za 6a

7. 3d – p. M. Block za 6c

8 j. angielski

9. 3d – zwolnić

10 3d j. kaszubski - zwolnić

 

ZMIANY W PLANIE

20.09.2022 (wtorek)

klasy 6a, 8a, 8b – wycieczka

 

p. I. Kasprzycka – Buc

1. 4a – odwołać                                    kl. 4a – 8:25 – 11:00

2. 8a – wycieczka

 

p. R. Dettlaff

zajęcia indywidualne i grupowe odwołane

1. 8e – odwołać                                                kl. 8e – rozpoczyna o 8:25

2. 5a – odwołać                                                kl. 5a – rozpoczyna o 9:20

 

p. W. Walczak – Lubner

zajęcia indywidualne odwołać

 

p. A. Burchacka

zajęcia logopedyczne odwołać

 

p. A. Dempc

1. szachy – p. A. Winiarska – Furtak

2. 6b – p. A. Winiarska – Furtak za 8b

3. 7c – p. L. Konkol za 8a

4. 4a – p. M. Markowski za 8a

5. 6d – p. M. Rathenow za 8a

6. 6a – wycieczka

 

p. A. Mickiewicz

3. 6d -j. angielski – p.   M. Gepner

4. 4b – j. angielski – p. M. Marchewicz

5. 6a – wycieczka

6. 8g całość – p. H. Ptach

7. ---------------

8. 6a – wycieczka

 

p. W. Chmielewska

1. E8 – 8c – odwołać

2. 8d – odwołać                                               kl. 8d – zaczynają o 9:20

3. 8c – p. H. Ptach

4. 8g – j. angielski – p. B. Bistroń-Czyż

 

p. D. Widera

3. 4a – M. Kaźmierczak

4. --------------

5. 8b – wycieczka

6. 7a – p. M. Licau za 8a

7. 8a – wycieczka

8. 7b – p. A. Winiarska – Furtak

9. 7a, b – zajęcia wyrównawcze – odwołane

 

p. A. Soczyńska

1. 7a – odwołać

2. 7a – odwołać

3. 6b dz – p. M. Sondej

4. 6b dz. – p. A. Winiarska – Furtak

5. 4a dz. – zwolnić

6. 4a dz. – zwolnić                                           kl. 4a – 8:25 – 11:00

7. 5d całość – s. B. Orzechowska za 6a

8. 5d całość – p. M. Licau za 8a s. 14

 

p. P. Taube

1. 6d chł. – odwołać                             kl. 6d chł – rozpoczynają o 9:20

2. 6d chł – odwołać

3. 6a chł – wycieczka

4. 6a chł – wycieczka

5. 8c całość – WOS z lekcji 9                8d – całość – p. J. Oleksiak                   kl. 8c – 8:25 – 14:55

6. 8c chł – p. L. Konkol za 8b               8d – całość – p. J. Oleksiak

7. 8g chł – zwolnić                               8f chł – ks. K. Tusk za 8b                     kl. 8g chł kończą o 13:00

8. 8g chł – zwolnić                               8f chł – p. Ż. Knurek

 

p. A. Gesse

3. 6a dz. – wycieczka

4. 6a dz. – wycieczka

5. 8c  - WOS z lekcji 9 – p. M. Licau                8e dz. – p. G. Maliszewska

6. 8c całość – biologia – p. L. Konkol               8e dz, - zwolnić                        kl. 8e dz. kończą o 12:00

7. 5d – całość – s. B. Orzechowska

8. 5d – całość – p. M. Licau za 8 a

ZMIANY  W  PLANIE LEKCJI

19 IX 2022 r. (poniedziałek)

Klasy 6a, 8a, 8b - wycieczka

p. H. Ptach

4. 6d(1) – p. M. Sondej za 8b

5. 6c chł. – zwolnić

6. 7c(2) – p. M. Sondej za 8a

p. R. Dettlaff

zajęcia indywidualne i grupowe - odwołane

p. W. Walczak-Lubner

zajęcia indywidualne - odwołane

p. A. Mickiewicz

1. 4b –  odwołać

2. 8f całość – p. Kijowska

3. 8b dz.  – wycieczka

4. 6a – wycieczka

5. 6a - wycieczka

6. 6d – p. Gepner za 6a

7. zajęcia wyrównawcze 4a, 4b zwolnić

p. A. Dempc

2. 6c – ks. Tusk za 8b

3. 4d – ks. Tusk za 8a

4. 1d – zajęcia szachowe odwołać    kl. 1d rozpoczyna o 11:00

5. indywidualne zajęcia – odwołać

6. 4b – zwolnić

p. D. Widera

1. 7b – odwołać                      kl. 7b zaczyna o 9:20

2. 7b – odwołać

3. 4a – j. polski – p. K. Pyznarska za 6a

4. 8a – wycieczka

5. 8a – wycieczka

6. 8b - wycieczka

7. 8b - wycieczka

p. A. Soczyńska

1. 7a chł. - odwołać

2. 7a chł. – odwołać                         7a chł zaczynają o 9:20

3. 5a całość – p. Mazur

4. 5a całość – p. Mazur

5. 6b całość – p. Mazur

6. 6b całość – p. Mazur

7. 7a,c dz.– zwolnić                         klasy 7c, 7a dz. – kończy o 13:00

8. 7a,c dz.– zwolnić

p. P. Taube

1. 6a chł – wycieczka

2. 6a chł. – wycieczka

3. 8e chł. – informatyka – p. J. Kijowska za 8b

4. 8e całość - j. niemiecki z lekcji 8 – p. M. Mikulska             kl. 8e - 7:30 - 14:00

5. 8f,g chł. – p. A. Kerlin za8b

6. 8f,g chł. – s. B. Orzechowska

7. 7b, c chł. – zwolnić                      klasa 7b chł. 9:20 – 13:00

8. 7b, c chł. - zwolnić

p. W. Chmielewska

1. 8d – odwołać                               kl. 8d – 9:20 – 14:55

2. 8d – odwołać

3. 8g – j. polski - p. A. Kerlin

4. 8g – j. polski - p. A. Kerlin

5. 8e – język polski – p. J. Ginter-Reglińska

6. 8e – p. M. Bielińska

7. 8c – p. M. Licau za 8a                              kl. 8c – 11:00 – 14:00

8. 8c – zwolnić

9. E8 - 8g – zwolnić

p. A. Gesse

1. 6a dz. – wycieczka

2. 6a dz. - wycieczka

3. 8c dz. – odwołać        8e całość p. J. Kijowska za 8b s. 6

4. 8c dz. – odwołać        8e całość j. niemiecki - p. M. Mikulska s. 18

5. 6c dz. - zwolnić

6. 6c dz. – zwolnić         kl. 6c 7:30 – 11:00

 

ZMIANY  W  PLANIE LEKCJI

16 IX 2022 r. (piątek)

SPRZĄTANIE ŚWIATA – klasy 3 w ramach swoich zajęć

                                            klasy 5 pod opieką wychowawcy od 8:00 – 11:00 (bez lekcji)

kl. 5b pod opieką p. W Walczak – Lubner, p. J. Chruścikowska

kl. 5c podopieką p. A. Michałowskiej

POKAZ SZKOŁA TAŃCA SZCZEPAN

4 lekcja 10:30 – 0a, 0b, 1a, 1b, 2d, 3b (prośba o rozłożenie pianek)

5 lekcja 11:15 – 1c, 2a, 3a, 3c, 3d (prośba o schowanie pianek)

6 lekcja 12:15 – 1d, 2b, 2c – rozdanie ulotek w klasach

p. H. Ptach

5. 4a(1) – p. M. Bielińska za 5c

6. 4b(1) – p. H. Kamin

7. 8a(2) – p. M. Bielińska za 5a

8. 7b(1) – zwolnić

p. M. Rathenow

2. 8c –  p. A. Kerlin za 5c

3. --------------------

4. 8a  – p. J. Kijowska za 5d

5. 4b(2) – p. H. Kamin

p. M. Brzozowska

2. 8g - odwołać

7. 8d - zwolnić

8. 8c – zwolnić    

p. I. Pietroń

3. 5b – Sprzątanie Świata

4. 7a – p. H. Ptach za 5d

5. 5a – Sprzątanie Świata

6. 5a – Sprzątanie Świata

7. 4d – p.H. Kamin

p. M. Block

2. 5d - Sprzątanie Świata

3. 5a - Sprzątanie Świata

4. 6c – p. M. Bielińska za 5b

5. 6c – s. Orzechowska za 5 b

6. ---------------

7. 4b – bez zmian

8. 4c – bez zmian

p. B.Skwara

5. 1c – p. M. Kuczkowska

6. 1c – p. M. Kuczkowska

p. J. Ryduchowska – Wrzałek      

7. 2b – p. M. Kaźmierczak                    kl. 2b – 12:15 – 14:55

p. M. Dmowska

1. 3d – p. J. Szczepańska za 5d

2. 3d – p. J. Szczepańska za 5a

3. ----------

4. 3d – p. B Zahajkiewicz                     kl. 3d – 7:30 – 11:00

5. 3d – w-f - zwolnić

6. 4a, 6a, 8e – j. kaszubski - zwolnić

7. 4a, 6a, 8e – j. kaszubski - zwolnić

8. 4a, 6a, 8e – j. kaszubski – zwolnić

p. H. Wojtaś

10:00 – 11:00 – p. J. Labudda

11:30 – 13:30 – p. I. Siedlewska

14:00 – 15:00 – p. H. Kamin

p. D. Widera

2. 7a – p. J. Kijowska za 5b

3. 7a – p. J. Kijowska za 5c

4. 4a – j. polski z lekcji 2                 kl. 4a 9:20 – 12:00

5. 7b – p. A. Bruska za 5c

ZMIANY  W  PLANIE LEKCJI

15 IX 2022 r. (czwartek)

 

p. A. Konkol

3. 7b - odwołać

4. 7c – j. polski - p. M. Block                                                        

5. -------

6. 7a – zwolnić

7. 6c – geografia – M. Maguza

p. M. Rathenow

4. 8c –  p. H. Ptach

5. 4d (2) – zwolnić

6. 8a  – p. I. Pietroń

7. 4a(1) – zwolnić

8. 6c(1) – p. H. Ptach

p. M. Brzozowska

8. 8b – zwolnić   

p. A. Soczyńska

2. 4a dz. – basen – p. J. Dobrzeniecka

3. 4a dz. – basen – p. J. Dobrzeniecka

4. 5d chł. – basen – p. J. Dobrzeniecka

5. 5d chł – basen – p. J. Dobrzeniecka

6. ------------

7. 5a dz. - zwolnić

8. 5a dz. - zwolnić

ZMIANY  W  PLANIE LEKCJI

14 IX 2022 r. (środa)

p. A. Soczyńska

1. 7a (dz) - zwolnić

2. 7a (dz) - zwolnić                                                     

3. 7a –p. D. Widera

p. M. Rathenow

1. 4a (1) –  odwołać

2. 4b (2) – p. J. Labudda

3. 4c całość – p. H. Ptach

4. 4c całość – p. H. Ptach

5. 4 c – p. W. Chmielewska

6. -------

7. 4d (2) - zwolnić                           

p. M. Brzozowska

8. 8a – zwolnić              

p. A. Skrzyński

6. 8a chł- zwolnić             8b chł - p. M. Mikulska

7. 8a chł - zwolnić           8b chł - p. M. Mikulska                   kl. 8a – 7:30 – 12:00

  

GRAFIK SESJI ZDJĘCIOWYCH 0-I i VII

hol V przy bibliotece

ŚRODA14.09.2022r. 

 

GODZ.

 KLASY

1.

8:00

1a

2.

9:00

1d 

3.

9:45

0a

4.

10:30

0b

5.

11:15

1b

6.

12:00

1c

7.

12:45

 

8.

13:30

7b

9.

14:15

7c

10.

15:05

7a

 


ZMIANY  W  PLANIE LEKCJI

13 IX 2022 r. (wtorek)

Klasy 8 f, 8 g – wyjazd na Festiwal Filmów Fabularnych w Gdyni

8:15 – 13:15

p. L. Konkol

2. 8c – p. M. Markowski za 8 f

3. 8a – j. polski z lekcji 2                                             kl. 8a – 9:20 – 14:55

4. 8f -wycieczka

5. 7a – p. B. Bistroń – Czyż za 8 g

6. 8b – p. A. Winiarska – Furtak za 8 f

 

p. M. Rathenow

1. E8 – 8c -odwołać

2. 6c (1) – odwołać

3. 4c (2) - odwołać

4. 8c  – p. W. Chmielewska za  8g

5. 8a  – p. A. Winiarska – Furtak za 8 f

5. 4d (2) – p. A. Mickiewicz za 8 g                             

 

p. M. Bielińska

8:00 – 9:00     świetlica p. Szczepańska

 

ZMIANY  W  PLANIE LEKCJI

12 IX 2022 r. (poniedziałek)


Prosimy o przyniesienie legitymacji szkolnej w celu przedłużenia ważności

 

p. A. Skrzyński

 8,9 . 8 a chł., 8 b chł. zwolnić                    chłopcy kl. 8a, 8 b kończą o 14:00

 

p. M. Rathenow

1. 4c (1) -odwołać

2. 4c (1) – odwołać

3. 6c (1) - p. H. Ptach

4. 4a (1) – p. A. Szczygielska - muzyka

5. 4b(2) - p. J. Labudda

6. 4c (1) – zwolnić                                               kl. 4c – 9:20 – 12:00

 

 

 

ZMIANY  W  PLANIE LEKCJI

9 IX 2022 r. (piątek)

POKAZ SAKURA

3 lekcja 9:30  -  0a, 0b, 1 a, 1b, 2a, 2d, 3b

7 lekcja 13:15  - 1c, 1d, 2b, 2c, 3a, 3c, 3d

p. K. Pyznarska

1. 8e – E8 - odwołać

3. 7c – j. angielski – p. M. Bielińska

4. 7c – p. D. Gibas

5. 6a – matematyka – p. W. Chmielewska

  

ZMIANY  W  PLANIE LEKCJI

8 IX 2022 r. (czwartek)

p. K. Pyznarska
3. 8e – j. angielski -p. M. Rathenow
4. 8e – p. J. Ginter – Reglińska
5. 6d – j. angielski – p. M. Gepner
6. 6d – p. B. Bistroń – Czyż
7. 6a – zwolnić
8.wyrównawcze z j. polskiego 6a, 6d – odwołane

p. M. Jastrzębska
5. 2a - p. M. Bojke
6. 2a – p. A. Soczyńska

p. B. Otręba     grupa 0a
9:30 – 12:00– p. D. Kornacka

 

 

7 IX 2022 r. (środa)

 

Pokaz zajęć karate Kyokushin

10:30 – klasy 1a, 1d, 0a, 0b, 2a, 2d, 3b

11:15 – klasy 1b, 1c, 2c, 3a, 3c

 

p. K. Pyznarska

2. 6d – biologia – p. L. Konkol

3. 6a – p. Lesnow

4. 7c – p. B. Skwara

5. 6d - zwolnić

6. 8e – matematyka – p. A. Mickiewicz

 

7. 7c – religia z lekcji 8                                          kl. 7c  - 7:30 – 14:00

 

6 IX 2022 r. (wtorek)

 p. Monika Block 

3. 6 c – matematyka - p. Alicja Bruska 

4. 4 c – p. Bogusława Bistroń – Czyż 

5. 4c – historia – p. Gabriela Maliszewska 

7. zajęcia wyrównawcze 6c, 6b – odwołać

  

p. Katarzyna Pyznarska 

1. zajęcia wyrównawcze 7a, 7c – odwołać 

2. 6a – matematyka – p. Andrzej Mickiewicz 

3. 8e – chemia – p. Michał Sondej 

4. 8e – matematyka – p. Dominika Widera 

5. 7c - język niemiecki – p. Małgorzata Mikulska 

6. 6d – A. Kerlin