Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rumi

Naszych uczniów wspierają:

KOMUNIKATY

ROK SZKOLNY 2022/2023

PODSUMOWANIE

Szanowni Rodzice, chcielibyśmy przekazać Państwu kilka słów od Rady Rodziców. W poprzednim roku Rada Rodziców pozyskiwała środki finansowe z następujących źródeł:- wpłaty gotówkowe od Rodziców; - Jarmark Świąteczny; - fotograf; - zwrot z podatku 1%; - sponsorzy; - festyn. Zgromadzone środki finansowe zostały przekazane na: - dofinansowanie nagród dla zwycięzców konkursów szkolnych, - dofinansowanie nagród na zakończenie roku szkolnego, - zakup nagród za frekwencję, - dofinansowanie zakończenia 8 klas, - dofinansowanie samorządu uczniowskiego, - materiały na mural szkolny, - naklejki na schody, - rolety w klasach, - wyposażenie sali - zakup ławek i krzeseł, - wyposażenie sal - zabawki, gry z angielskiego, komputer wraz z osprzętem, głośniki itp - przekazanie książek dla klas 1-3, brami na zajęcia sportowe, - zakup tablic magnetycznych, - remont łazienki, - zakup książek do biblioteki, - zapłata za obiady dla przyjaciół z Ukrainy, - akcja złomek, - plac koło patrona szkoły. Zmiany na kolejny nowy rok to: - zmiana fotografa, będzie nowa firma z nową ciekawą ofertą, - dodatkowa oferta ubezpieczeniowa, obecnie są dwie firmy: InterRisk oraz Bezpieczny.pl - podwyższenie składki na Radę Rodziców do kwoty 50 zł za rok za 1 dziecko, przy dwójce lub (więcej dzieci) w szkole składka wynosi 80 zł za rodzinę, - wpłaty na Radę Rodziców zbierają skarbnicy klas i jedną kwotą wpłacają na konto bankowe RR lub gotówką w dni wyznaczone przez Skarbnika RR. Terminy w których będzie dyżurował Skarbnik są następujące: 27.09.2022, 22.11.2022 , 03.02.2023, 03.04.2023, 08.06.2023 godz. 10.00 - 11.30; Szczegóły w/w działań pozostają do wglądu na najbliższym zebraniu Rady Rodziców. O terminie poinformujemy w oddzielnym komunikacie. Serdecznie dziękujemy za dotychczasową współpracę i zaangażowanie. Zapraszamy do pracy w kolejnym roku szkolnych

Rada Rodziców przy SP 1 w Rumi

UBEZPIECZENIA

Szanowni Państwo!
Rada Rodziców przeanalizowała oferty ubezpieczeniowe i wybrała dwie firmy, w których możecie Państwo ubezpieczyć dzieci w nowym roku szkolnym.
Poniżej przedstawiamy Państwu dwie oferty ubezpieczenia:
1)      InterRisk
2)      Bezpieczny.pl
Zachęcamy Państwa do skorzystania z powyższych ofert. 

Dziękujemy bardzo.
Rada Rodziców

ROK SZKOLNY 2021/2022

KOMUNIKAT 14

Zebranie Rady Rodziców odbędzie się 31.03.2022 o godz.18. Zapraszamy.

KOMUNIKAT 13

Rusza akcja "Podaruj lekturę bibliotece szkolnej". Jej celem jest wzbogacenie księgozbioru o potrzebne uczniom lektury. Jeśli posiadacz w domu dowolną lekturę z klas 1-8, przeczytałeś ją i nie jest już Tobie potrzebna, przekaż ją do naszej BIBLIOTEKI. Zachęcamy wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli i sympatyków książek do dobrowolnego wsparcia biblioteki. Czekamy na książki nowe lub przeczytane, ale niezniszczone.
Mile widziane wpłaty na konto RR 70 8351 0003 0024 9353 3000 0010  na zakup potrzebnych lektur.
Za udział w akcji uczeń może otrzymać punkty dodatnie. W tym celu podczas przekazywania lektury należy wpisać się do zeszytu u Pań w szatni. Mamy nadzieję, że akcja spotka się z życzliwym przyjęciem i zainteresowaniem. 
                                                                                                                                                                  Rada Rodziców