Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rumi

Naszych uczniów wspierają:

KOMUNIKATY

KOMUNIKAT 14

Zebranie Rady Rodziców odbędzie się 31.03.2022 o godz.18. Zapraszamy.

KOMUNIKAT 13

Rusza akcja "Podaruj lekturę bibliotece szkolnej". Jej celem jest wzbogacenie księgozbioru o potrzebne uczniom lektury. Jeśli posiadacz w domu dowolną lekturę z klas 1-8, przeczytałeś ją i nie jest już Tobie potrzebna, przekaż ją do naszej BIBLIOTEKI. Zachęcamy wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli i sympatyków książek do dobrowolnego wsparcia biblioteki. Czekamy na książki nowe lub przeczytane, ale niezniszczone.
Mile widziane wpłaty na konto RR 70 8351 0003 0024 9353 3000 0010  na zakup potrzebnych lektur.
Za udział w akcji uczeń może otrzymać punkty dodatnie. W tym celu podczas przekazywania lektury należy wpisać się do zeszytu u Pań w szatni. Mamy nadzieję, że akcja spotka się z życzliwym przyjęciem i zainteresowaniem. 
                                                                                                                                                                  Rada Rodziców 

KOMUNIKAT 12

Rada Rodziców składa serdecznie podziękowania rodzicom za zaangażowanie się w akcję „Drugie życie złomka”. W szczególności Rada Rodziców dziękuje: Pani Sabinie Nadolskiej - rodzicowi uczennicy klasy VIIc, Pani Olimpii Hoppe - rodzicowi ucznia klasy VIIf,  Pani Katarzynie Rozalewicz - rodzicowi uczniów klasy VIIIa oraz klasy Va, Panu Marcinowi Nietupskiemu - rodzicowi uczniów klasy VIIg oraz IIb, Panu Jarosławowi Błaszczyk -  rodzicowi uczniów klasy Ia oraz VIIf.

KOMUNIKAT 11

Kochani???? Pierwszy Jarmark Bożonarodzeniowy już za nami!!! Cieszymy się, że było tak wielkie zaangażowanie w te wydarzenie. Bardzo dziękujemy za wsparcie Dyrekcji, Samorządowi Uczniowskiemu, Gronu Pedagogicznemu, Rodzicom i co najważniejsze dzieciom!!! Pieniążki uzyskane z licytacji prac wrócą do klas autorów. Decyzja odnośnie wydania ich pozostaje w gestii wychowawcy. Niestety oficjalnie na forum nie wrzucimy podsumowania ale każdy wychowawca, którego klasa uzbierała pieniądze dostanie od nas wiadomość. Niestety było kilka prac, których właściciele do tej pory nie odezwali się do nas, więc wygrane z tych licytacji trafią na rzecz Samorządu Uczniowskiego. Cieszymy się z tego jak wielkie było Wasze zaangażowanie w nasz pierwszy internetowy Jarmark. Udowodniliśmy, że w dobie pandemii również możemy w pełni mobilizować się i działać dla dobra naszej szkoły. Pokazaliście, że jesteście NIESAMOWICI !!! Udało nam się zebrać kwotę prawie 3 600 PLN!!! Wszystkich serdecznie pozdrawiamy i jeszcze raz dziękujemy. Do zobaczenia podczas kolejnych akcji na rzecz Szkoły Podstawowej nr 1 w Rumi. Rada Rodziców

KOMUNIKAT 10

Szanowni Rodzice.
Z wpłat 1% w zeznaniach rocznych udało nam się zebrać blisko 500 zł.
Pobijmy rekord w tym roku i zbierzmy więcej!
Zapraszamy do współpracy.

KOMUNIKAT 9

Zebranie Rady Rodziców odbędzie się 27.01.2022 o godz.18. Zapraszamy.