BEZPIECZNE WAKACJE

Świetliczaki wykonały plakat z wakacyjnymi przestrogami. Kochani życzymy Wam bezpiecznych oraz radosnych wakacji. Pięknej pogody i ciekawych przygód. Do zobaczenia we wrześniu!

ŚWIETLICA POD PALMAMI

Upał i pojawienie się pALm w świetlicy wprowadziły nas w wakacyjny nastrój. Bal pod palmami był okazją do szalonej zabawy. WAKACJE TUŻ,TUŻ...

LISTA WAKACYJNYCH WYZWAŃ

W świetlicy powstała lista wakacyjnych wyzwań. Pojawiły się na niej zadania/wyzwania przyrodnicze, kulinarne, związane z wycieczkami i poznawaniem nowych miejsc. Mamy nadzieję że wiele z tych pomysłów uda się nam zrealizować. Wakacje to przecież czas przygód i zabawy.

POŻERACZE NAKRĘTEK

Dzisiaj wzięliśmy udział w ostatnich zajęciach z projektu Świetliczaki na tropie skrzydeł natury. Poznaliśmy pojęcie ekologii i recyklingu. Wykonane przez dzieci pożeracze nakrętek znalazły się w sekretariacie, księgowości, bibliotece, w gabinecie logopedycznym i oczywiście w świetlicy. Pomogą nam w zbieraniu nakrętek po sokach i napojach

DAJMY UŚMIECH

Miniony tydzień przebiegał w świetlicy pod hasłem dajMy uśmiech - akcja pod patronatem Fundacji Przytulny domek z Gdyni. Wykonaliśmy zadania oraz doświadczenia, które ukazały nam siłę i wartość uśmiechu. Dowiedzieliśmy się co dzieje się z naszym ciałem gdy się śmiejemy. Dzieciaki stworzyły film reklamujący uśmiech. Wniosek jest jeden ŚMIECH TO ZDROWIE.

ŚWIETLICZAKI NA TROPIE

Wykonaliśmy kolejne zajęcia z projektu Świetliczaki na tropie skrzydeł natury. Spotkanie z kosmitami i malowanie eko toreb uruchomiły naszą wyobraźnię. Praca twórcza dała na wiele chwil radości.