KARTKI WIELKANOCNE

Uczniowie uczęszczający do świetlicy i ich starsi koledzy przygotowali kartki z życzeniami dla Seniorów podopiecznych Domu Seniora Wiktoria w Rumi. Dostarczyli nimi Seniorom wiele miłych chwil i uśmiechów.

PROJEKT EDUKACYJNY "POROZMAWIAJMY O EMOCJACH"

W świetlicy szkolnej odbyły się kolejne zajęcia w ramach projektu pt. ''Matematyka. Kto w pracy liczy, mierzy i waży?'' Uniwersytetu Dzieci w Klasie. Uczniowie obejrzeli interesujący filmik z udziałem naukowca, dokonywali pomiarów poszczególnych części ciała kolegi/koleżanki a następnie zestawiali ze sobą otrzymane wyniki, próbując wyciągnąć odpowiednie wnioski. Ponadto brali udział w innych ciekawych zadaniach, ćwicząc przy tym pamięć, koncentrację uwagi a także umiejętność współpracy w grupie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z zajęć.

WIOSNA

Wiosna zawitała do świetlicy. Przywitaliśmy ją wiosennym pokazem mody, zabawami tanecznymi i piosenkami. W naszej galerii pojawiło się mnóstwo kolorowych, wiosennych kwiatów.

PROJEKT EDUKACYJNY "POROZMAWIAJMY O EMOCJACH"

W naszej świetlicy odbyły się kolejne zajęcia w ramach projektu edukacyjnego Fundacji Kulczyk pt. ''Porozmawiajmy o emocjach''. Podczas zajęć uczniowie dowiedzieli się jak istotne jest uważne słuchanie tego, co ma nam do powiedzenia druga osoba. A także w jaki sposób odczytywać emocje, które mogą być sygnalizowane w sposób niewerbalny. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z zajęć.

KONKURS WIELKANOCNY

Zachęcamy do udziału w konkursie wielkanocnym.

Koniecznie przeczytajcie REGULAMIN.

LALKI DLA UNICEFU

Świetliczaki pod kierunkiem Pani Lucyny i Pani Iwony wykonywały cały tydzień laleczki z projektu Wszystkie kolory świata - UNICEF. Oto efekty naszych starań.