UWAGA RODZICE!

W związku z sytuacją epidemiologiczną związaną z koronawirusem SARS-COVID-19 i problemami organizacyjnymi (długotrwałe zwolnienia lekarskie). Funkcjonując zgodnie z wytycznymi MEN, MZ i GIS zaleca się ograniczenie czasu pobytu dzieci w świetlicy szkolnej.

ŚWIETLICZAKI NA TROPIE

24 września grupa Świetliczaków odwiedziła w ramach projektu ,,Świetliczaki na tropie..." naszą szkolną bibliotekę i udała się w niezwykłą podróż. Wraz z bohaterem książki ,,Rumia pachnąca rumiankiem" Panem Sukulentym poznawaliśmy najciekawsze zakątki Rumi. Wspólnie spacerowaliśmy miejskimi uliczkami, podziwialiśmy najstarsze i nakbardziej charakterystyczne budynki oraz poznawaliśmy ich historię. Odbyliśmy nawet podróż w czasie - do przeszłości - dzięki rumiankowym okularom. Z zaciekawieniem czekamy na kolejne zajęcia z tego projektu.

JUŻ JESIEŃ

No i do świetlicy zawitała także jesień. ????????????????????☀️
Czerpiemy radość ze wspólnie spędzonego czasu i wspólnych zabaw.❤????