Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rumi

Naszych uczniów wspierają:

PRZYJAZD

14.11.2021
Szkolna grupa Erasmusa wraz z opiekunami dotarła do miasta Perugia we Włoszech na spotkanie z partnerskimi szkołami z Hiszpanii, Włoch i Portugalii. Codziennie będziemy dla Was relacjonować tę wizytę.

ZWIEDZANIE ASYŻU

15.11.2021
Polsko - portugalska grupa Erasmusa zwiedzała piękny, średniowieczny Asyż.
Ach, ta pogoda!

ZWIEDZANIE SZKOŁY PARTNERSKIEJ

16.11.2021
Nasza grupa  drugi dzień we włoskiej Perugii spędziła w tamtejszej szkole. Uczestnicy prezentowali efekty prac projektowych. Jesteśmy pod wrażeniem wyposażenia sal lekcyjnych, szczególnie pracowni chemicznej i informatycznej.

Pełna fotorelacja

ZWIEDZANIE PERUGII

17.11.2021
Dzisiejszy dzień nasza szkolna grupa Erasmusa ????????spędziła na zwiedzaniu średniowiecznej Perugii. Następnie w międzynarodowych grupach rozwiązywali zadania z escape room.????
To była moc wrażeń!????
 

ZWIEDZANIE MIASTA BEVAGNA

Dzisiaj grupa Erasmusa???????? odwiedziła malowniczą miejscowość Bevagna, gdzie uczestnicy próbowali swoich talentów w średniowiecznej produkcji papieru???? i tkactwie????????. Podziwiali także malarstwo???? z dawnych czasów i produkcję świec.

 

POWRÓT DO RUMI

Grupa Erasmusa wróciła do Rumi. Ze smutkiem opuściliśmy słoneczną Perugię. Już tęsknimy za nowo poznanymi kolegami z krajów partnerskich. Doświadczenia i przeżycia z wyjazdu do Włoch na długo zostaną w naszej pamięci.