Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rumi

Naszych uczniów wspierają:

WRAŻENIA PO WYJEŹDZIE DO WŁOCH

Szkolna grupa Erasmus+, która odwiedziła partnerską szkołę we Włoszech, jest już od tygodnia w Polsce. Pozostały niezapomniane wspomnienia... A co o wyjeździe mówią uczestnicy? Przeczytajcie sami.

WIZYTA WE WŁOSZECH

????W dniach 14-19 listopada sześcioro uczniów klas ośmych wraz dwoma nauczycielami wyjechało do Włoch ???????? do Perugii w celu zaprezentowania efektów prac projektu. Podczas wizyty uczniowie mieli możliwość zwiedzić piękny, średniowieczny Asyż oraz malowniczą miejscowość Bevagna, gdzie spróbowali swoich talentów w średniowiecznej produkcji papieru???? i tkactwie. Podziwiali także malarstwo z dawnych czasów i produkcję świec.???? W trakcie tego spotkania mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności językowych i wymiany doświadczeń szkolnych ze swoimi włoskimi rówieśnikami.

Zapraszamy na naszą relację.

DNI ERASMUSA

‼️14-16.10 ???????? Dni Erasmusa.???????? 
Aktualnie uczniowie z grupy ????????????????Erasmusa ????????????????tworzą prezentacje dotyczące naszego miasta i Polski, a w listopadzie planowany jest pierwszy wyjazd do szkoły partnerskiej we Włoszech.

PREZENTACJE MULTIMEDIALNE

????Grupa uczniów pracująca przy międzynarodowym projekcie Erasmus+ ???????????????????????????????? wykonała prezentacje multimedialne dotyczące średniowiecznych zabytków Rumi i Pomorza. Wszystkie w języku angielskim. Brawo!????????

LOGO PROJEKTU

Konkurs na logo projektu rozstrzygnięty!

Autorem zwycięskiego loga jest Tomek Dorosz z klasy 7f. Jego praca będzie reprezentować naszą szkołę w międzynarodowym konkursie na logo projektu. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie!

NABÓR DO PROGRAMU

Ogłaszamy nabór do programu Erasmus+. 

Zapraszamy uczniów klas 7. Jeśli jesteś otwarty i kreatywny, lubisz historię, chesz rozwijać znajomość języka angielskiego i   poznawać nowych ludzi, to ten program jest dla Ciebie!

Praca w grupie to Twój atut?

Zgłoś się do programu!Smile

Szczegóły w  REGULAMINIE