KOMUNIKAT 8

W końcu nadszedł upragniony czas i chcieliśmy Państwa poinformować, że ruszył nasz internetowy Jarmark Bożonarodzeniowy.

Obecnie znajduje się tam około  90 dekoracji. We wtorek zostaną dodane kolejne pozycje. Prosimy na bieżąco śledzić stronę aukcji.

Aby umożliwić licytacje każdemu z zainteresowanych, na czas jarmarku na Facebooku została utworzona oddzielna grupa.

Grupa jest otwarta, tak aby każdy z Was mógł zaprosić nauczycieli, babcie, dziadków, ciocie lub wujków do licytacji.

Gorąco zachęcamy do czynnego udziału. Przypominamy, że wszystkie wystawione dekoracje pochodzą od naszych uczniów. Im więcej zbierzemy pieniędzy, tym więcej trafi do naszych dzieci.

Zapraszamy do wspólnej zabawy i Jarmark Bożonarodzeniowy ....czas start! ❤️❤️❤️❤️❤️

KOMUNIKAT 7

Szanowni Rodzice!
Rada Rodziców przy współpracy z Samorządem Uczniowskim organizuje Jarmark Świąteczny. Sprzedaż prac odbywać się będzie poprzez licytacje na FB jak i stacjonarnie w szkole. Pierwsze licytacje ruszą 6 grudnia, zaś sprzedaż stacjonarna w terminie późniejszym - o czym będziecie Państwo poinformowani.
Zwracamy się z prośbą o zaangażowanie w przygotowanie wraz ze swoimi pociechami różnych prac świątecznych, które będę wystawione do sprzedaży. Prace można składać w szkole u wychowawców. Dziękujemy za zaangażowanie.

KOMUNIKAT 6

Zebranie Rady Rodziców odbędzie się 18.11.2021 o godz.18. Zapraszamy.

KOMUNIKAT 5

Rada Rodziców w porozumieniu z władzami szkoły uruchomiła akcję DRUGIE ŻYCIE ZŁOMKA, mającą na celu zbiórkę używanego sprzętu komputerowego. Sprzęt będzie wykorzystywany na terenie szkoły oraz znacznie ułatwi organizację zajęć dla naszych uczniów. CZYTAJ WIĘCEJ

KOMUNIKAT 4

Rada Rodziców pragnie zaprosić rodziców uczniów naszej szkoły do dołączenia do grupy na Facebooku o nazwie „ RODZICE SP 1 Rumia”. Grupa została utworzona przez Radę Rodziców, aby zachęcić Państwa do zaangażowania, wsparcia, włączenia się do aktywnego uczestnictwa w życie naszej szkoły. Celem grupy jest zapewnienie jak najlepszego dostępu i przepływu informacji oraz wpływu na jej działanie.

Link do grupy :

KOMUNIKAT 3

Ubezpieczenia NNW Szkolne
Szanowni Rodzice,
Rada Rodziców podjęła współpracę z firmą bezpieczny.pl od której to otrzymaliśmy ofertę indywidualnego ubezpieczenia NNW z Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
Oferta dostępna jest wyłącznie na stronie www.bezpieczny.pl/06596
Jako placówka otrzymaliśmy specjalny link do e-ulotki, umożliwiający Państwu zakup indywidualnego ubezpieczenia szkolnego z 10% zniżką. https://bezpieczny.pl/06596
Wszystkie warianty ubezpieczenia NNW dla dzieci rozszerzone są o świadczenie dotyczące pobytu w szpitalu w celu leczenia COVID-19 – zakres dotyczy wszystkich dzieci w wieku od ukończenia 4 miesiąca do 7 roku życia oraz dzieci i młodzieży uczącej się w wieku do 25 roku życia. Na portalu bezpieczny.pl Rodzic samodzielnie wybiera zakres ubezpieczenia i składkę, które najbardziej odpowiadają jego oczekiwaniom, preferencjom i potrzebom. Co ważne, w ramach jednej polisy może ubezpieczyć również swoje pozostałe dzieci. Po wypełnieniu wniosku o zawarcie ubezpieczenia, polisa zostanie wysłana na adres e-mail wskazany przez Rodzica.
W przypadku trudności z zawarciem ubezpieczenia mogą Państwo skontaktować się z naszym opiekunem Panem Romanem Dargacz tel. 602 13 800, meil rdargacz@bezpieczny.pl
Oferta indywidualnego ubezpieczenia Następstw Nieszczęśliwych Wypadków Bezpieczny.pl
Ogólne Warunki Ubezpieczenia Następstw Nieszczęśliwych Wypadków Bezpieczny.pl