WESOŁYCH ŚWIĄT!

????Życzymy wszystkim wielu wspaniałych książek pod choin!????

ŚWIETLICA DLA BIBLIOTEKI

KLUB POŻERACZA KSIĄZEK

Zapraszamy do udziału w naszym nowym, fantastycznym programie! Szczegóły na plakacie.

TYDZIEŃ GŁOŚNEGO CZYTANIA

Po raz czwarty zorganizowano w naszej szkolnej bibliotece Tydzień Głośnego Czytania, w czasie którego odbyło się w sumie 48 spotkań w klasach „0” - 8. W czytanie zaangażowali się nauczyciele, uczniowie i pracownicy szkoły, którym serdecznie dziękujemy. :)) Przez blisko dwa tygodnie w bibliotece i w salach lekcyjnych uczniowie wysłuchali wielu różnych tekstów literackich. Przede wszystkim baśni i legend z całego świata, bo takie było hasło tegorocznej akcji. Zapoznali się także z ofertą książek zakupionych w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Zarówno czytający, jak i słuchający przeżyli chwile wzruszeń i dali się ponieść we wspaniały świat wyobraźni. Wszystkim bardzo dziękujemy. Do zobaczenia za rok. :)

fotorelacja

NOWY ROK SZKOLNY 2021 / 2022

Witamy naszych czytelników w nowym roku szkolnym 2021 / 2022!

Do 17 września wydajemy tylko lektury i podręczniki szkolne - biblioteka będzie zamknięta dla czytelników.

Od 20 września rozpoczynamy wypożyczanie książek. Biblioteka będzie czynna od poniedziałku do czwartku w godz. 7.30 - 15.30 oraz w piątki w godz. 7.30 - 14.30.

Zapraszamy!

PASZPORT CZYTELNICZY

Z okazji zbliżających się wakacji proponujemy Wam akcję czytelniczą pod hasłem „Paszport czytelniczy”. Wydrukujcie paszport ( ZAŁ.) i wypełnijcie go Waszymi literackimi podróżami. A po wakacjach pochwalcie się efektami w bibliotece szkolnej.

Życzymy Wam wspaniałych wrażeń, cudownych chwil i owocnego wypoczynku.

Do zobaczenia we wrześniu.

p. Ania i p. Gosia z biblioteki szkolnej