Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rumi

Naszych uczniów wspierają:

NOWE KONKURSY

Zapraszamy do udziału w nowych, ciekawych konkursach. Niektóre już świąteczne!

JARMARK USŁUG

Rada Rodziców zaprasza wszystkich na Jarmark Usług. Kliknij w link i licytuj ciekawe rzeczy i usługi! Dochód będzie przeznaczony dla naszych uczniów. Naprawdę warto!

ZBIÓRKA DARÓW DLA BEZDOMNYCH

W świetlicy szkolnej prowadzimy zbiórkę środków higienicznych, ciepłej odzieży, obuwia, czapek, szalików i rękawiczek dla osób potrzebujących. Zebrane dary zostaną przekazane do łaźni dla bezdomnych "Boża przystań" w Rumi.                       Pamiętajmy, dobro wraca!

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Jak co roku w Dzień Pluszowego Misia biblioteczny Kubuś Puchatek odwiedził naszych małych czytelników. Tym razem towarzyszył mu jego przyjaciel ze Stumilowego Lasu - Królik. Ich wizyta wywołała wiele radości i uśmiechów na dziecięcych buziach. Efektem spotkań są piękne misiowe ilustracje. Galeria

 

ZBIÓRKA DARÓW DLA SCHRONISKA

Kochani!  Wiemy, że macie wielkie gorące serca i zawsze możemy liczyć na wasze wsparcie! Serdecznie zapraszamy do zaangażowania się w naszą Wielką zbiórkę dla schroniska ,,Sopotkowo''. Zbliża się zima i nasi czworonożni przyjaciele potrzebują pomocy. Są tam psy, które jedzą specjalistyczną karmę ze względu na swoje choroby i tylko o taką prosimy. : Koci przyjaciele ucieszą się ze wszystkiego, co dostaną (tu nie otrzymaliśmy dostosowań). Potrzebne są również czyste TEKSTYLIA: ręczniki, pościel, kołdry, koce i poduszki (bez pierza). Otwórzmy nasze serca i pomóżmy zwierzakom. Karmę można przynosić do sali 15. Osoby, które wesprą akcję otrzymają dodatkowe plusowe punkty z zachowania. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z p. Wiktorią Walczak-Lubner i p. Martą Banaszak. Pomóżmy przetrwać zimę czworonożnym przyjaciołom! 
 

SUKCES MUZYCZNY

W Szkole Podstawowej Sióstr Salezjanek w Rumi odbył się Międzyszkolny Konkurs Pieśni Patriotycznej. Miło nam ogłosić, że w kategorii kl. IV-VI uczennica kl. 4d Alicja Bambrowicz zajęła II miejsce, a Gabriela Hołubowicz z kl. 7a w kategorii kl. VII-VIII - I miejsce. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów artystycznych.